msn şifre deneyici gerçekten buluo

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
arkadaşlar daha önce verildi mi bilmiyorum ama paylaşım dedim. Programı rapid e bizzat ben yükledim ve çalıştığından eminim. Programı indirdikten ve kurduktan sonra çözülecek hash bölümüne kırılacak msn yi yazıyoruz. Sol alt bölümdeki tüm kutucukları işaretliyoruz (eğer şifrenin içeriğini biliyorsanız şifreye göre işaretleyin) şifre uzunluğunu seçiyoruz ve bilgisayarınızın performansına göre robot sayısın seçiyoruz. yüksek performanslı pc ye sahip olanlar 500 yapsın. Ve başlata basıyoruz uzun sürer akşam pc yi açık bırakın sabaha anca bulur.

link: https://tik.lat/Aqsm8

daha önce verildiyse özür dilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

f_hacked

Üye
13 Eyl 2008
69
4
allahım hacke bak be bi adamın msni için dünyalarca elektirik yakacam zaten elektirik faturası uçuo adam bide sabaha kadar açık bırakın ole bulsun dio saçmalık bırakın bu işleri yha

anatolia07

Yeni üye
7 Ocak 2008
2
0
çok saol eğer işe yararsa çok manyak olucak :d hiç kimsenin msnine girmem sadece onlarla dalga geçmek için denicem :D düşünsenize önünüze geçen herkese senin msninin şifresi bu die bildiini :D ne manyak geyik olur :D

anatolia07

Yeni üye
7 Ocak 2008
2
0
burda şifre uzunluğu açıklamada şifre aralığı yazıo ama denenen şifrede örn 16yı işaretlersek 00000145asde5f78 yazıo burda baştaki sıfırları da koyuo mu şifreyi denerken yoksa sadece 145asde5f78 kısmı mı?? acil yardım lütfen??

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
baştaki sıfırlarıda koyuyo
f_hacked arkadaşım lütfen saygılı ol tmm sen böle düşünüo olabilirsin git başka konuyo bak veya saol de geç

asgin

Yeni üye
13 Eyl 2008
8
0
çalişti inanmıyorum ya yanlız bu sey kendi mailin sifresini denediği halde uyarı vermedi olsun kurcalıyım bakıyım biraz zamasingoyu helal kardesım tskler paylasıma:)

tugay0734

Yeni üye
14 Eyl 2008
3
0
s.a arkadaşLar benim msn Leri patLattı biri nasıL geri aLıcak gizLi soruyuda biLmiyorum yardım ederseniz sewinirim ALLAHA emanet oLun

snaplax

Yeni üye
5 May 2007
29
0
arkadaaşlar buralarda msn hac gıbı programlar bulamasınız ama gosterı istıyorsanız bana bı msn verın ıstedıgını<z kadar saat o msnye gıremeyın yanı msn acamayın denıyelım varmıısnız ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.