msn şifre deneyici gerçekten buluo

asassasa

Yeni üye
2 Ocak 2009
1
0
Diyelim ki şifre aralığını 16 yaptık. Ama şifre 16 basamaklı değil, sonucu bulur mu?

furki-41

Yeni üye
21 Ocak 2009
18
0
yalan atmayın lan HEMDE BA GİBİ ÇALISIYOR!!!!!!
BİRAZ UZUN DSURUO SADECE KAÇ HAFTADIR ARIORM BULAMADIM ARKADAS VERDİ EMEGE SAYGI

Waernold

Yeni üye
21 Ocak 2009
4
0
sezer paşam cok saol kurdum inş kız arkımı elimden alan itinkini almaya calısıyorum :D cok saolsun

birincisi se-zer verdiyse dogrudur 2.cisi denedim ama saatlerce sürüyor zaten arkadasta demis aksam ac programi sabaha kadar anca çözer.Yane uZun sürüyor bazi arkadaslar olmuyor diyor ama beklemek lazım saatlerce ac programi soyle 5 6 saat bekle hatta bazen daha cok cozer.Uzun süruyor ama nerdeyse yüzde yüz oluyor.Saol paylasim için krdeş

dracucla

Yeni üye
24 Ocak 2009
14
0
hiç boşuna indirmeyin sahte deniyo gibi gözüküyo ama hiç b işe yaramıyo yeni msn açtım şifreyi 123456 yaptım kısa olsun diye genede bulamadı ayıp arkadaşım ya yapmayın böyle şeyler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.