msn şifre deneyici gerçekten buluo

[email protected]

Yeni üye
21 Eyl 2008
1
0
robot sayısnı 500 yaptım küçük harfler ve rakamları şeçtim. şifresinin uzunluğu bilmediğim için 16 yaptım garanti olsun diye. 30 saati geçti ama hayla şifreyi bulamadı ve hayla arıyor. siz bu kadar bekliyormusunuz. ????
bide durdurup daha sonra devam edebiliyormuşuz kullanım kulavuzunda anlatıyordu ama ben anlayamadım birisi bana anlatabilirmi !!!!

TRJinKazamaTR

Yeni üye
12 Eyl 2008
5
0
bu program güzelde bu bu rpgoram sadece sisin verdiginiz şifreleri denetliyor mesela şifreniz 123456789 siz programa bir worl.list hazırlıyosunuz ota tarıyor eger vord liste 123456789 şifresi varsa yakalıyor ve veriyor 8 haneli birşifreyi 8 günde buluyor bende world var baya uzun biraksam pc bütün yıl tarar:D microsoft önceden acıgı vardı program saniyede 1000-2000 kadar tarıyordu şifre 10 dkda elinizde msn hack:D
Ama Microsoft login sistemine 30 snye aralıklarla girilmesine izin veriyor bunuın dez avantajı msn dondurucular sniyede 1000 şifre deniyor ve msn donuyor Yanı Pek İçe Yaramaz:D
ama siz bilirsiniz Ben Boşuna heveslenmeyin derim cok daha iyi yöntemler var:D

ksk_sheytan

Yeni üye
21 Eyl 2008
10
0
arkadaslar diger bı konuda zaten msn sıfre alma yha da calma dıe bı program yog dıolar anlamıyonuz mu daha

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
118
Antalya
arl-kadaşım ne demek istiyosun ben size trojen mi kakalıyorum bu şifre deneyici hackleyen bişey deil

DRWatson

Üye
27 Tem 2006
67
0
olum hepiniz ne kadar cahilsiniz ya konuyu açan hepinizden cahil hash bölümüne msn yazılırmı sen delimisin :d

al önce oku sora kandır milleti

Kullanımı oldukça kolaydır ;

1. Çözülmesini istediğiniz Crypt edilmiş şifreyi "Çözülecek" hash bölümüne yazın.
2. Denenmesini istediğiniz şifre aralığını "Ş. Uzunluğu" bölümünde belirtin.
3. Denenmesini istediğiniz kombinasyonları belirterek,
4. Bilgisayarınızın hızın abağlı olarak robot adedini yükseltin.
5. Başlat'a tıklayın.

bunla vakit kaybedersiniz siz fake form mail yapın daha iyi :D:D:D

Ev4

Yeni üye
4 Eyl 2008
40
0
karşıdakinin şifre uzunluğunu bilmiyorsak ve şifre uzuluğunu 16 yapsak ama şifre 16 basamklı olmasa ginede bulurmu?

ilker_dikbaş

Katılımcı Üye
21 Haz 2008
270
2
Böyle programlar çok elektrik yakar yani çok uzun süre beklemen laz1m çünkü tek tek denyor sifreleri bu program

laydbird

Yeni üye
27 Ağu 2008
1
0
öncelikle paylaşım için saol ben kurdum şuan işlem sürüyor gerçekten buluyomu merak ediyorum?

30 Ara 2008
239
0
emeğe saygı arkadasım k.bakma ama bu tip programları kullanmamını tavsiye ederim ben

karsı tarafa her hangi bir dosya göndermenden msn hacklenmez
neyse denemek isteyenler denesin ama olumlu sonuc cıkmaz daha cok arastırın
yinede umutları olanlar denesin emeğe saygı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.