Mükkemmel Targetlar :) // ÜDY Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia
Uzun zamandır izliyorum hacklenen ve dumplanan siteleri, ciddi anlamda bir Kemalistin vede türkün yapmayacağı şeyler fakat yapılıyor hatta yapılmakla kalmıyor övgülere boğuluyor.

bir ülkenin ansiklopedisini hackeyip övgü alan mı istersin, Hastanesini hackleyip övgü alan mı ?
sırf içinde kürt geçiyor diye site hackleyen sözde Türkçü mü ? onu öven forum üyesi mi ?

Ya siz düşmanlık yapıyorsunuz yada ben insancıl bakıyorum konuya..

bir eğitim,bilgi veren kurumu hackleyince elinize ne geçiyor? kendi kara cahilliğinizi mi geliştiriyorsunuz ? UNESCO hackleyip övüneni de gördüm :D ya bu forumda ki "hacker"ları yöneten abilerime sesleniyorum.

Kürtistan Bölgesini anlatan adamın sitesini hackleyen üyeniz var ? bu ırkçılık, bu iğrençlik nedir ?

Bir Türk'e yakışmayan ne varsa yapan üyeleriniz var ve bunlar sınırlandırılmalı diye düşünmekteyim.

Eğitim siteleri,Ansiklopediler,Doğru bilgi veren siteler,Hastaneler,Polis Kurumları vb. sitelerin hacklenmemesi gerektiğini düşünen sadece ben değilimdir umarım .
ve masum Kürtlere'de sanal tacizden kaçınılmalı içinde TERÖR Örgütü geçiyorsa hacklenmelidir.

Biz her zaman masumların yanında olan bir halkız zararlılara saldırmak varken kolay bulduğuna saldırmak niye ?

bu yazdıklarımda yazım hatası olabilir.O sizin mükemmelliğiniz tek istediğim şey anlattıklarımı az da olsa anlayıp "düşünmeniz"

Ammas

Katılımcı Üye
20 May 2018
261
1
şu anda kitabı açtın tam ortasından konuştun ağzına sağlık

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,649
176
Shawty
Bu forum bir hack platformu. Hackin iyisi yada kötüsü yoktur. Hack' i misyonumuz için yapmaktayız. Misyonumuzu bilmiyorsanız okumanızı tavsiye ederim.
Misyon İçin Tıkla

Biz Türk milleti için çalışıyoruz, kürtleri değil sözde k*rdistan sitelerini dump ediyoruz veya hackliyoruz.

İyi forumlar..

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
elbette ırkçılık olmamalı burada sana katılıyorum. Hacklerin amacı nedir? siteleri hackleyince hackleyenin eline ne geçiyor hiçbir şey... ama neden hackler yapılıyor. Türkhackteam'in ve Türkiyenin siber gücünün varolduğunu göstermek için... yapılan hackler sayesinde Türkiye'nin de bir siber gücü ve bu gücü temsil eden hackerların olduğu bilinmiş oluyor. bir nevi gözdağı verilmiş oluyor. bu arada hack faaliyetleri misyona uygun gerçekleşmektedir. Hepimiz aynı misyona bağlıyız ve Türk düşmanlarını bir şekilde bertaraf etmemiz gerekiyor

Son düzenleme:

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,209
1,446
Uzun zamandır izliyorum hacklenen ve dumplanan siteleri, ciddi anlamda bir Kemalistin vede türkün yapmayacağı şeyler fakat yapılıyor hatta yapılmakla kalmıyor övgülere boğuluyor.

bir ülkenin ansiklopedisini hackeyip övgü alan mı istersin, Hastanesini hackleyip övgü alan mı ?
sırf içinde kürt geçiyor diye site hackleyen sözde Türkçü mü ? onu öven forum üyesi mi ?

Ya siz düşmanlık yapıyorsunuz yada ben insancıl bakıyorum konuya..

bir eğitim,bilgi veren kurumu hackleyince elinize ne geçiyor? kendi kara cahilliğinizi mi geliştiriyorsunuz ? UNESCO hackleyip övüneni de gördüm :D ya bu forumda ki "hacker"ları yöneten abilerime sesleniyorum.

Kürtistan Bölgesini anlatan adamın sitesini hackleyen üyeniz var ? bu ırkçılık, bu iğrençlik nedir ?

Bir Türk'e yakışmayan ne varsa yapan üyeleriniz var ve bunlar sınırlandırılmalı diye düşünmekteyim.

Eğitim siteleri,Ansiklopediler,Doğru bilgi veren siteler,Hastaneler,Polis Kurumları vb. sitelerin hacklenmemesi gerektiğini düşünen sadece ben değilimdir umarım .
ve masum Kürtlere'de sanal tacizden kaçınılmalı içinde TERÖR Örgütü geçiyorsa hacklenmelidir.

Biz her zaman masumların yanında olan bir halkız zararlılara saldırmak varken kolay bulduğuna saldırmak niye ?

bu yazdıklarımda yazım hatası olabilir.O sizin mükemmelliğiniz tek istediğim şey anlattıklarımı az da olsa anlayıp "düşünmeniz"
Gerektiği yerde ırkçıyım. Bundan ve hacklediğim yerlerden de menunun ayrıca bunlarla da övünüyorum.

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia
Bu forum bir hack platformu. Hackin iyisi yada kötüsü yoktur. Hack' i misyonumuz için yapmaktayız. Misyonumuzu bilmiyorsanız okumanızı tavsiye ederim.
Misyon İçin Tıkla

Biz Türk milleti için çalışıyoruz, kürtleri değil sözde k*rdistan sitelerini dump ediyoruz veya hackliyoruz.

İyi forumlar..

benim bildiğim Türkler Atatürk'ün arkasından gider ? ayrıca misyonu biliyorum ve konum minik bir çakışma bile sağlamamakta aksine benim dediğim siteler "Misyon" göre hacklenmemesi gereken siteler.

Lafta kalmayın icraat gösterin. Çok biliyorsunuz meydana alalım sizi.

nasıl bir icraat beklemektesiniz ? size istediğiniz gibi adabı, erdemi ve de elimden geldiğince Türklüğü öğretebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia
Gerektiği yerde ırkçıyım. Bundan ve hacklediğim yerlerden de menunun ayrıca bunlarla da övünüyorum.

işte senin yüzünden bu olanlar bize yüzsüz yüzsüz konu altında gelmiş övünmeye devam ediyorsun. Atatürk'ün misyonu THT misyonundan önce gelir.Fakat her ikisine de gerekli bir biçimde uymadığını düşünüyorum

Misyonumuzu beğenmiyorsun anlaşılan ?

ağzımdan öyle bir kelime çıkmadı. doğru okumanızı tavsiye ederim.

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,758
2,111
root@M3TA~#
nasıl bir icraat beklemektesiniz ? size istediğiniz gibi adabı, erdemi ve de elimden geldiğince Türklüğü öğretebilirim.

Türklüğü senden öğrenecek değilim Ülkü Ocaklıyım. Biz burda Saldırı Timleri olarak site hacklemek ile sorumluyuz. Konularıma bakarsan marka devlet ve üniversiteler genellikle. Dünya devlerinden açık bulduk'da bizmi hacklemedik. Kürt siteleri demişsin hackleden siteler PKK yanlısı siteler. Önce bir konu içeriğini araştırıp sonra post atmanızı öneririm.

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia
Türklüğü senden öğrenecek değilim Ülkü Ocaklıyım. Biz burda Saldırı Timleri olarak site hacklemek ile sorumluyuz. Konularıma bakarsan marka devlet ve üniversiteler genellikle. Dünya devlerinden açık bulduk'da bizmi hacklemedik. Kürt siteleri demişsin hackleden siteler PKK yanlısı siteler. Önce bir konu içeriğini araştırıp sonra post atmanızı öneririm.

https://www.turkhackteam.org/teror-...acked-sultanatsiz-anka-tim-3.html#post8334589
şunun pkk ile bağlantısını göstersene bana "Türk" ?

atayım mı unesco konusunu da ? Ansiklopediyide bulayım mı ?

İş Gücü Önemlidir sevgili dostum fakat eğer iş gücünü kullanan bilgisiz olursa her istediğini yapar. Benim istediğim şey bilgili olman. Türklüğünü biliyorsan ,Atanı da bil, Atanın dediğini de.

Bir de üniversitenin PKK ile ne alakası var merak ettim url alabilir miyim ? üniversite sitelerini tek tek incelemek istiyorum.

Son düzenleme:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Konu içerisinde tartışma konunun kilitlenmesine yol açabilmektedir.saygı çerçevesinde eleştirilerinizi belirtin. kimsenin kimseye yüzsüz veya başka bir hakaret içerikli söz kullanmaya hakkı yoktur.eleştirinizi belirtin sonrasında kararı bekleyin

Son düzenleme:

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,649
176
Shawty
ağzımdan öyle bir kelime çıkmadı. doğru okumanızı tavsiye ederim.

Sizin dediğiniz Hastane, Kuruluş, Ansiklopedi vs. vs. sitelerin hacklenmesi anladım zaten, fakat misyona göre hacklenmemesi gereken siteler diyorsunuz. Misyonda Sadece Türk sitelerine dokunmak yasak. Bende size misyonumuzu dikkatli okumanızı tavsiye ederim. :):

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,758
2,111
root@M3TA~#
https://www.turkhackteam.org/teror-...acked-sultanatsiz-anka-tim-3.html#post8334589
şunun pkk ile bağlantısını göstersene bana "Türk" ?

atayım mı unesco konusunu da ? Ansiklopediyide bulayım mı ?

İş Gücü Önemlidir sevgili dostum fakat eğer iş gücünü kullanan bilgisiz olursa her istediğini yapar. Benim istediğim şey bilgili olman. Türklüğünü biliyorsan ,Atanı da bil, Atanın dediğini de.

İlk önce hiyerarşiye dikkat edelim madem misyona bizim konularımıza dikkat ediyorsun bu kadar hiyerarşiyede uymanı tavsiye ediyorum. Amacın Saldırı Timlerini kötülemek başka bir açıklaması yok. Dediğim gibi daha iyisini yapabiliyorsan meydana buyur.

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia
Sizin dediğiniz Hastane, Kuruluş, Ansiklopedi vs. vs. sitelerin hacklenmesi anladım zaten, fakat misyona göre hacklenmemesi gereken siteler diyorsunuz. Misyonda Sadece Türk sitelerine dokunmak yasak. Bende size misyonumuzu dikkatli okumanızı tavsiye ederim. :):

hocam,

3 - Doğru,Dürüst,Ahlaklı ve yararlı yayın yapan sitelere yardımcı olmak ve onlara çıkar gözetmeden destek olmaktır.

yazıyor. çerçeve içerisinde belirttiğim tüm siteler bu tanıma uyuyor ben bunu dile getirmeye çalışıyorum..

İlk önce hiyerarşiye dikkat edelim madem misyona bizim konularımıza dikkat ediyorsun bu kadar hiyerarşiyede uymanı tavsiye ediyorum. Amacın Saldırı Timlerini kötülemek başka bir açıklaması yok. Dediğim gibi daha iyisini yapabiliyorsan meydana buyur.

beklediğim mükemmel savunma, konuma daha fazla yorum atmazsan sevinirim. benim istediğim hiç bir argümanı karşılamıyorsun fakat ben suçlu oluyorum.Lütfen yorum atmayınız. Amacım tartışmak değil.

ve bak hepsi türksitesi hacklenen bizim insanlara yazık değilmi http://www.zone-h.org/archive/notifier=Gerilla Hack Team/page=14

konumu floodlamaktan vazgeçmeni istiyorum. Benim savunduğum şey farklı. Dediğim şey farklı.

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,758
2,111
root@M3TA~#
beklediğim mükemmel savunma, konuma daha fazla yorum atmazsan sevinirim. benim istediğim hiç bir argümanı karşılamıyorsun fakat ben suçlu oluyorum.Lütfen yorum atmayınız. Amacım tartışmak değil.

Senin isteğine göre iş yapamam kardeşim kusura bakma ;) Biz Nereyi hackleyip nereyi es geçeceğimizi gayet iyi biliyoruz. sen kafanı yorma böyle şeylerle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.