Nasıl arkadaş ortamı edinebilirim?

Thegodfather999

Yeni üye
24 Mar 2022
18
6
Valla degişik bir konu ama valla kalp krizi gecirecem ha yeminle bu arkadaşsızlıktan kafeye davet etcek biri de yok telefonum mezarlıktan ibaret sosyaléşmeye de calısıom ama genede yok soru baslik yukarda
Kanka okula kursa filan git bende 1.5 sene önce senin gibiydim her gün tek başımaydım kafayı yiyiordum tavsiyem sana açıktan okuyorsan okula başla okumuyorsanda kursa filan git tabi bak en önemlisi senin fazla kafa dengin olmuyucak o insanlar buna uyum sağlamalısın zor bişeyde değil Max 2 hafta sonra onları sevmeye basliyicaksin girdiğin ortamda girişken biri olmaya çalış espiri filan yap dediğim gibi 1.5 yıl önce tek arkadaşım bile yoktu ama şuan tek aramayla 15 kişi gezmeye gidebiliriz 😅

duhiw

Yeni üye
16 Kas 2023
25
1
Valla degişik bir konu ama valla kalp krizi gecirecem ha yeminle bu arkadaşsızlıktan kafeye davet etcek biri de yok telefonum mezarlıktan ibaret sosyaléşmeye de calısıom ama genede yok soru baslik yukarda
thought.lie DC yazın beyler konuşuruz DC kanal felan kurarız adam toplarız arkadaş olmak istiyorsanız benimde benim tarzda arkadaş yok banada lazım arkadaş hepinize kapımız açık yeterki arkadaş olalım:)

BaranVeo

Yeni üye
21 Haz 2020
10
0
Bunu başarabilmen için kişilik yapında Özgüven ve Sosyalite olması gerekiyor, mesela sürekli alışveriş yaptığın bir yer var burda çalışan kişi ile sürekli karşılaşıyorsunuz vakti geldiğini hissettiğinde (o kişi seni sima olarak tanıyabileceği zaman) üzerindeki bir parçaya hoş bir şekilde iltifat edebilirsin kadın erkek fark etmez sonuçta amacın arkadaşlık kurmak. İltifat etmek istemiyorum yanlış anlaşılır aram yok gibi bir düşüncen varsa bir soru sorabilirsin örnek bir şehir at mesela İzmir'li misiniz? benzetttim ve benzeri işte.

Starbucks veya benzeri genç toplumlarda tanımadığın dışardan baktığında uygun görünen profiller bul göz teması kur ara ara sürekli gelen bir kişiyse bir süre sonra karşılaştığınızda bir gülümseme selamlaşma oluşur daha sonraki fırsatta bir konu açarsın ve bu şekilde devam eder.

Böyle tanıştığın kişiler zamanla bağınız yakınlaştığında sizi çevresi ile tanıştırmak isteyebilir veya sizde dile getirebilirsiniz, çevrenizin olmadığını genişletmek istediğini dile getirirsen yardımcı olacaktırlar.

Ha önemli bir nokta, bir kişi ile konu açmak için adım atacağın zaman o konuda yeterince bilgin olduğundan emin ol ilk konuşma esnasında tökezlemen kötü bir görünüm oluşturur.

Saygılarımla...

CodeMate

Yeni üye
5 Haz 2023
31
9
Türkiye
2020 den 2022 ye kadar yalnızdım arkadaşlarım beni dışlamıştı okula gidiyordum insanlar benle konuşmak istiyordu fakat onlara güvene miyordum yaklaşık 2 sene yalnız kaldım ardından okulu bıraktım dışarıda ki hayatta çalışırken yeni insanlarla tanıştım ardından herşey yoluna girdi dışarıda ki hayata atılmanızı tavsiye ederim

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
273
98
Kaiserreich
tr serverlarında oyna bolbol sanal arkadasın olur valorant örnek kafa yapına uygun biri mutlaka çıkıyo gerçek hayatta bende deneyimsizim ne yalan söyliyim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.