Nasıl arkadaş ortamı edinebilirim?

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,347
Россия
Valla degişik bir konu ama valla kalp krizi gecirecem ha yeminle bu arkadaşsızlıktan kafeye davet etcek biri de yok telefonum mezarlıktan ibaret sosyaléşmeye de calısıom ama genede yok soru baslik yukarda

duhiw

Yeni üye
16 Kas 2023
25
1
Valla degişik bir konu ama valla kalp krizi gecirecem ha yeminle bu arkadaşsızlıktan kafeye davet etcek biri de yok telefonum mezarlıktan ibaret sosyaléşmeye de calısıom ama genede yok soru baslik yukarda
Harbi adam akıllı arkadaş ariyom bende yazılım biliyonmu o konuları arkadaş olabiliriz belki

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,762
506
24
Praise The Fool
Kafeye gidip birinin masasına otursan kavga çıkar. Öyle de olmaz, en iyisi git public bir DC sunucusuna insanlarla tanış arkadaş ol, kafanın uyuştuğunu düşündüğün biriyle aynı şehirde falan da çıkarsanız buluşun kahve falan için. Okuyor musun bilmem, okul yoksa, iş yerin yoksa mecbur bir şekilde insan bulman lazım aklıma başka yöntem gelmedi. Benim en yakın arkadaşlarımın çoğu okuldan, birkaçı sanaldan ama hemen hepsiyle fiziksel görüştüm.

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,347
Россия
Kafeye gidip birinin masasına otursan kavga çıkar. Öyle de olmaz, en iyisi git public bir DC sunucusuna insanlarla tanış arkadaş ol, kafanın uyuştuğunu düşündüğün biriyle aynı şehirde falan da çıkarsanız buluşun kahve falan için. Okuyor musun bilmem, okul yoksa, iş yerin yoksa mecbur bir şekilde insan bulman lazım aklıma başka yöntem gelmedi. Benim en yakın arkadaşlarımın çoğu okuldan, birkaçı sanaldan ama hemen hepsiyle fiziksel görüştüm.
Okul biteli 3 yıl olcak nerdeyse liseden beri kalp krizi gecircek durumdayım yalnızlıktan

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
923
555
Merhaba,
Sosyalleşmek o kadarda zor değil. En kötü ihtimalle oturduğunuz apartmanda sizin yaşınızda birisi vardır. Gidin onla konuşun. Sokağa çıkın. Örneğin ben basketbol oynamayı seven birisiyim yazın basketbol sahasından 50 tane arkadaş edinmişimdir kimisiyle yemek yemişliğimiz bile olmuştur.
Sohbet etmek istiyorsanız da Siberatay discord sunucusunda girenler oluyor onlarla sohbet edebilirsin.

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,347
Россия
Merhaba,
Sosyalleşmek o kadarda zor değil. En kötü ihtimalle oturduğunuz apartmanda sizin yaşınızda birisi vardır. Gidin onla konuşun. Sokağa çıkın. Örneğin ben basketbol oynamayı seven birisiyim yazın basketbol sahasından 50 tane arkadaş edinmişimdir kimisiyle yemek yemişliğimiz bile olmuştur.
Sohbet etmek istiyorsanız da Siberatay discord sunucusunda girenler oluyor onlarla sohbet edebilirsin.
He dc sunucusun da redlin dayıcım banladıydı

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
905
137
Ne yapacaksın arkadaşı dostum en iyisi boş ver. En iyi arkadaş anne, babadır. Bunun dışında Seni bilmem ama Benim bile oturup kafede çay içebileceğim bir arkadaşım yok. Bu devirde arkadaş dediğin arkadaş bile bulman zor.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,865
349
27
anka
vaktin ve ilgin varsa online oyunlardaki topluluklara gir, bulunduğun iş-okul-kurs vs ortamında kafa dengi olarak gördüğün kişilerle iletişim başlat. fazla kasıntı davranma, arkadaş olmak isteyeni de soğutur o davranışlar.

Hyrex3rh

Üye
13 May 2023
66
21
Dostum benim bir zamanlar çok dostum vardı istemediğimden daha çok ama ben hepsini zamanla tek tek sildim kimseye güvenme kimseyede ihtiyacın yok bir kere alıştınmı yanlızlığa kalabalıktan uzaklaşıyorsun

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
824
315
Dostum benim bir zamanlar çok dostum vardı istemediğimden daha çok ama ben hepsini zamanla tek tek sildim kimseye güvenme kimseyede ihtiyacın yok bir kere alıştınmı yanlızlığa kalabalıktan uzaklaşıyorsun
valla ya en iyisi çok ark olunca kafa kalkmıyor ha bilgili olsun benim olsun ama her türlü arkadası kafa kaldırmaz

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,188
634
bir kursa git. sanaldan yapmak istiyorsan communitysi olan şeylere takıl yayıncılar olabilir dc sunucuları var hepsinin. her oyunun kendine ait communitysi var onlar olabilir vs vs

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,758
Reel hayatında da burada ve Siberatay'da davrandığın gibi davranıyorsan arkadaşın olmaması pek şaşırtıcı değil. Azıcık kendine çeki düzen versen, buradan da düzgün dostluklar edinirdin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.