Nedir bu Fake ?

gundican

Uzman üye
16 Ocak 2009
1,031
0
Sağlosın güzel paylasım birde hotmail mailden ip bulmayı resimli antlatsalar süper olacak yabancı yazıyo

karadiken_03

Yeni üye
29 Kas 2008
4
0
:secretkardes saol da dosyuklee dedım ama yuklemıo ne yapacagız ayrıca sen face kodlarını verdım dedın ama nerde hec gozukmuo bız de mı sorun var yuksa sen yaz mayı unuttun mu kardes:secret

xXxCrAzYfİrExXx

Yeni üye
16 Eyl 2008
3
0
sen face kodlarını verdım dedın ama nerde hec gozukmuo bız de mı sorun var yuksa sen yaz mayı unuttun mu kardes:secret
kardeş konu metininde beyaz yazıyla linkler yazıyor. metini iyi okursan görürsün. orada 2 tane link var. Zaten o linklerden çıkaracaksın kodları.

(üzerime vazife değil ama arkadaşı bilgilendirmek istedim. söylendiyse özür dilerim.)

ayrıca arkadaşın emeğe saygı. güzel bir paylaşım olmuş.

Son düzenleme:

berke_61

Yeni üye
1 Ara 2007
3
0
eline sağlık fakat ben bunların hepsini yaptım çalışıyor bana mail gelmiyor şifre ve kullanıcı adı deneme amaçlı deniyorum mailime gelmiyor yardımcı olurmusun

GuNeSs1

Yeni üye
19 Mar 2009
19
0
İstanbul
Deliricem valla arkadaşım.Her şey çok qüzel de hakikaten şu kodlar nerede ya :( Belki diğer sayfalarda vermişsindir die 20 sayfayada baktım.:S Gözlerim bozulacak valla. Neyse buluruz hrlde bir yerden anlatımı çok qüzel tşkler... ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.