Nedir bu Fake ?

su_damlası42

Yeni üye
11 Eki 2008
13
0
Konya
Bende diğer arkadaşlar gibi Link Bölümünde takıldım...Gayet İyi bir anlatım olmuş fakat Link bölmünden sonra koptum...Konuyu açan arkadaş yada Bilen biri varsa lütfen benimlede(bizimlede) paylaşsın..!Yardım edeceğinizi umuyorum :) İyi günler :) Anlatım için +rep :)

mr_[hayal]-@

Yeni üye
12 Ara 2008
47
0
Bu ne biçim sayıgı !

Ne teşekkuru ne harıkası lınk'le fake kodları yok ve kımsede bunca sayfa bır cevap yazmamıs madem konuyu acıyorsun soru soranlarada yardımcı ol holtayı verıp denızı gosterıp misineyi vermezsen nasıl balık tutalım.:mad:

zorolum

Yeni üye
11 Ara 2008
25
0
Güzel hatta yararlı bir konu ama sanki artık kimse yemiyor bunları daha prof. seyler lazım gibi :S

.::sehzade::.

Yeni üye
20 Ara 2008
14
0
ya ço teşkkr ederm de ben arkadaşların ahzır paylaştıklarından aldım msn adresimide deiştirdim ama gelmedi ? anlamadım bilen birisi varsa anlatırmı a arkadaşlar bn hotmail msn adresimi yazıdm burda mı aca ba sorun

_evo_

Yeni üye
19 Eyl 2007
1
0
Açıklamalar için teşekkür ederim emeğine sağlık ancak bende her adımı problemsiz atlatmama ramen mynet te sorun yaşadım diğer arkadaşlarında dediği gibi form la ilgili bi hata veriyor.Bunu düzeltemiyorsak site uyandı diyorsanı en azından kodları yazabileceğimiz başka bir site önerebilirseniz çok işimize yarayacak.. Hem ben hem aynı sorunu yaşayan arkdaşlarım için ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler ....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.