NEO34 virüs yayma scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
Merhaba Senin Verdiğin Kodlar İle Videodaki Kodlar Arasında Çok Fark Var Yoksa Senin Serverinimi İndiriyor Java.exe Siteye Atmadan İndiriyordu. ?

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
Emeğe saygı uraşmışsın ama Video vs anlatılcak iş DeGİL COK Sorun yaşanıyor YAPAMAYANLARA tw yardımı gelinir felan yapsaydın keske

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Merhaba Senin Verdiğin Kodlar İle Videodaki Kodlar Arasında Çok Fark Var Yoksa Senin Serverinimi İndiriyor Java.exe Siteye Atmadan İndiriyordu. ?

Dediğini anlayamadım ltfen tekrar açıklarmısın

Emeğe saygı uraşmışsın ama Video vs anlatılcak iş DeGİL COK Sorun yaşanıyor YAPAMAYANLARA tw yardımı gelinir felan yapsaydın keske

teamveaver dan özel mesaj atanlara zaten gelip yardım ediyorum

Kurban kasmak için harika bir yöntem , teşekkürler.

birşey değil yararlı olduysa ne ala

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12

o java.exe sitede bir yol olduğu için iniyor sen o yolu kendi java.exxe nin yoluyla değiştiriyorsun böylece seninki iniyor

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
Bende Yaptım Sonunda Dns Ayarlarında Sorun Varmış Düzelttim Fakat Facebookta Paylaşınca Küçük Resimler Çıkmıyor Seninkine Çıkıyor Ve Siteye Sayaç Eklemişsin Onlarıda Bi Anlatırsan Seviniriz. :D

Fiasko

Katılımcı Üye
17 Ara 2012
463
0
Antalya
Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere kendi editim olan ve server dosyamı yaymakta kullandığım site scriptini tanıtıcam.

Bildiğiniz üzere rat,keyloger veya botnetimize kurban kasabilmek için bize oluşturduğu server dosyasını(.exe-.bat vb...) kurban pclerde çalıştırılmamız gerek ve en zoruda bunu fark ettirmeden gizlice yapabilmek.

İşte ben size en zoru kolaya çevirebilecek bir yol sunuyorum.

Benim sitem buyrun bakabilirsiniz

Oluşturacağımız siteden birkaç görüntü =>

YEBY2QQ.png

XGsEvDe.png

pLQwyqq.png

5TF47V1.png

oYAm41x.png

0DkSLck.png

PE6uvtP.png

DOSYALARI BURADAN İNDİRİN

JAVA İCONLARI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

VİDEOLU ANLATIM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

<-Yapamayanlar çekinmeden konu altında sorunlarını yazabilir veya mesaj atarak bana ulaşabilirler.->

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İŞİNİZE YARADIYSA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.​
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

THT İÇİN YAPILMIŞTIR BAŞKA YERDE YOKTUR !!!

Yoktur Diyorsun CW De Yayınlandı hemen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.