NEO34 virüs yayma scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FAFD38700

Yeni üye
30 May 2013
37
0
Kardeşim Herşey hoş ve Çok güzel ellerine sağlık lakin ben bu FTP işini pek çözemedim bi yardımcı olursan gerçekten çok iyi olur eğer ki işin yoksa özelden ben sana derdimi anlatırım keyloggerda FTP adresi diyorsun falan pek anlamadım nette arasıtırdım oda pek yardımcı olmadı dediğim gibi eğer işin yoksa ilgilenirsen sevinirim :)

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Kardeşim Herşey hoş ve Çok güzel ellerine sağlık lakin ben bu FTP işini pek çözemedim bi yardımcı olursan gerçekten çok iyi olur eğer ki işin yoksa özelden ben sana derdimi anlatırım keyloggerda FTP adresi diyorsun falan pek anlamadım nette arasıtırdım oda pek yardımcı olmadı dediğim gibi eğer işin yoksa ilgilenirsen sevinirim :)

ya herşey tmm ama bedavahost.biz olarak kalıyor tk olarak değişmiyor :(

Kardeşim özele gel teamviever dan halledelim :D

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
510
25
Praise The Fool
Yav Tamamda Sorucak Sorularim Var

Benim Server 852 Kb 1600 kb olarak indiriyor 1.5 mb yani
sonra videoyu izledim indirdigimiz şeylerde hata..html yok

download edermisin bide neden java okadar yuksek ınıyor

Sanırsam Kendi Virüsümüzü İndirmiyoruz hata.htm olmadigi için senin virüsü indiriyor olabilirmi ?

Son düzenleme:

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Cok Teşekürler Kardeşim Saol İzliyorum Acıcam Siteyi Saol :D

Birşey değil

Yav Tamamda Sorucak Sorularim Var

Benim Server 852 Kb 1600 kb olarak indiriyor 1.5 mb yani
sonra videoyu izledim indirdigimiz şeylerde hata..html yok

download edermisin bide neden java okadar yuksek ınıyor

Sanırsam Kendi Virüsümüzü İndirmiyoruz hata.htm olmadigi için senin virüsü indiriyor olabilirmi ?

kardeşim videoyu izle izlediklerini sırası ile yap dosyaları kondrol ettim içinde hata.htm var gir düzenle düzenlemediğin için benim virüsüm iniyor.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
510
25
Praise The Fool
Birşey değil

kardeşim videoyu izle izlediklerini sırası ile yap dosyaları kondrol ettim içinde hata.htm var gir düzenle düzenlemediğin için benim virüsüm iniyor.

Hocam Sorun Yok Zaten Yaptım Hata.htm yoktu şimdi buldum ama 2 kez indirmiştim kaybolmus anlamadım bende ne sildi virüs programı kapalı + acık olsa bile virüslü deil neyse Sorun Yok Ayarlayim Olursa Mesaj Atarim :)

ibrahim383

Yeni üye
1 Eki 2012
4
0
gayet iyi olmuş denemedim birazdan denicem hızlı bi şekilde trojan hazırlamak isteyen arkadaşlara Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam indirin ve hotmail,gmail herhangi birini yazın altarafada şifresini yazın gönderme süresini ayarlayıp kaydedebilirsniz olusan exe dosyası trojandır ama sadece keyloger işlevini görür

penthesilia

Yeni üye
30 Tem 2013
10
0
merhaba ben domaini ve hostu aldım. doyalarıda attım fakat hostu adres çubuğuna yapıştır ve git dedikten sonra çalıştır butonu yerine aradığınız sayfa bulunamadı diye bir uyarı geliyor. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ben dsrcometde oluşturduğum server için yapmak istiyorum. Teşekkürler...

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
gayet iyi olmuş denemedim birazdan denicem hızlı bi şekilde trojan hazırlamak isteyen arkadaşlara Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam indirin ve hotmail,gmail herhangi birini yazın altarafada şifresini yazın gönderme süresini ayarlayıp kaydedebilirsniz olusan exe dosyası trojandır ama sadece keyloger işlevini görür

Bir şey değil kolay gelsin.

teşekkürler hocam

Bişey değil kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.