Network LookOut Administrator Professional v3.6.7 Full

ByBeLa*

Üye
16 Nis 2013
155
0
hocam kurulum.txt deki gibi yaptım herşeyi şifre istedi girdim ok dedim bidaha programa girince şifre istiyor şifreyi girdim bu ekran açıldı ne yapmam gerek burda port açmak gerekirmi acaba
pj0qq.png

Evet böyle bir ekran çıkıyor ve gerisi mechul enter lisans key filan yazmıyor dostum sen hemen bir video çekip koyman lazım

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
çalışmadı :D 2 pc de de denedm program açılmadı :D yada ben yapmadm video yok mu :D

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
işi hızlandrmak amaçlı dostm biraz sakin :D baskı yapmayınca kimse bişe yapmyo o değilde sonradan gördm ben onları yani tek yapamayan ben sandm :D

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
Yoğun talep üzerine videolu anlatım eklendi. Virüstotali birazdan eklenecek.
Virüstotal Eklendi.

Son düzenleme:

cesiceyms

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
543
0
kardeş teşekkürler. videoyu da indirdim ama videoyu açamadım media oynatıcılarım desteklemiyor

videoyu herkezin izleyebileceği fotmat ta upload edebilirsen seviniriz. hem sana da yardım konusun da sıkıntı çıkmaz:D

Heyapple

Uzman üye
17 Eki 2012
1,897
1
33
Gökçeada
kardeş teşekkürler. videoyu da indirdim ama videoyu açamadım media oynatıcılarım desteklemiyor

videoyu herkezin izleyebileceği fotmat ta upload edebilirsen seviniriz. hem sana da yardım konusun da sıkıntı çıkmaz:D

Kardes vıdeonun formatı .avı
Bazıların acamamasının tek sebebı wınrar da dosyayı sıkıstırırken ayarın "en ıyı" olmasıdır.
Yanı 280 mblık dosya 28 mb oldu. Eger dumduz upload edersem 2.5 saatte yukler. O yuzden acamayan kesıme teamvıewerden yardım etmek daha kolay ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.