Network LookOut Administrator Professional v3.6.7 Full

cesiceyms

Katılımcı Üye
12 Mar 2013
543
0
Kardes vıdeonun formatı .avı
Bazıların acamamasının tek sebebı wınrar da dosyayı sıkıstırırken ayarın "en ıyı" olmasıdır.
Yanı 280 mblık dosya 28 mb oldu. Eger dumduz upload edersem 2.5 saatte yukler. O yuzden acamayan kesıme teamvıewerden yardım etmek daha kolay ;)

yani upload ettiğin videodan birçok kişi birşey anlamayacak. çünkü izleyemeyecekler :D

peki video yu nasıl izleyecez.

not: doğru videonun formatı avı çok sıkıştırmışsın normal boyutu 150 mb civarı.

Son düzenleme:

vatancity

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
647
0
ERZURUM
Paşam bu videoyu ne km ne splash nede wmp calıstırabıldım ? eger youtube yuklersenız sevınırım. bıraz arastırdım youtubeden dıger surumlerım nasıl cracklendıgını gördum ama bır turlu olmadı ,yardımcı olursanız sevinirim,

Not: Bu Porgramı Sadece Kendı Pc mizde Kurmamız Yeterli Değilmi Ağ Da Kimin Olup Olmadığını Görebilmemiz İçin...Umarım Yanlış Anlamamışımdır ,Cevabınızı Ve Yardımızını Bekliyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.