Okul'da Disiplin

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Tüm suç hocada demiyorum haklı olduğu yerler var elbet. Ama engelli bir vatandaşım, eğitimin şiddetle yönetilmeyeceğini hepimiz biliyoruz.

Sana zarar verecek şekilde vurması doğru değil, hı şunu da söyleyeyim tekme tokat dahi dövse ne olacak ? Darp raporu alacaksın ve o görevine halen devam edecek.

Drag3x

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
308
0
Unknown
Benim oğlum olsan iki de ben patlatırdım. Benim oğlum değilsin, dua et.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdirden anlamayanın hakkı kötektir.

Dayağın eğitimde "bal gibi" yeri vardır. Ciddi bir çocuk eğitimi uzmanına sorduğunuzda bunu anlatır. Benim kızlarım bile popolarına tokat yer. Bizim töremizde eti hocanındır, ustanındır, alimindir, kemiği ailenindir. Bana kıytırıktan Amerikan töresini anlatma. Bizim töremizde az bile yapmış. Nokta.

Dört dörtlük insanlar değiliz hiçbirimiz ama gel ki bunları fikirlerinize işleyelim. Bu kadar cahil düşünmeseniz keşke. Amerikan töresinde de bu olaylar geçmez. Batılı bir anlayışım yok. Anadolu çocuğuyum ben.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Dört dörtlük insanlar değiliz hiçbirimiz ama gel ki bunları fikirlerinize işleyelim. Bu kadar cahil düşünmeseniz keşke. Amerikan töresinde de bu olaylar geçmez. Batılı bir anlayışım yok. Anadolu çocuğuyum ben.

Anadolu çocuğuymuş. Hocanın kuyusunu kazmaya çalışıyorsun, sana haklı yere tokat attı diye. Yahu hangi anadolu bu, pontus rum adeti filan mı?

OKULA uyuşturucu getiriyorsun. Uyuşturucu yahu!

Bunun kabul edilemez bir davranış olduğunu nasıl düşünemedin? Yukardaki commentlerini okuyorum da; "hoca uyarsa getirmezdim." Hoca nefes almanı, tuvalete gitmeni söylüyor mu? Akl-ı selim diye bir şey vardır yahu, edep ya hu!

Hocan "ben buna disiplin verip memuriyet ihtimalini, subaylık ihtimalini, ciddi bir müesseseye mühendis olma ihtimalini yakmayayım, iki ağzına çakayım belki aklı başına gelir" demiş. Bunu kamera önünde de yapıp, kendi kariyerini tehlikeye atmış. "Sağol hocam" diye adamın elini öpeceğine gelip burada böyle saçma bir soru soruyorsun.

Git hocanın elini öp, özür dile, bir daha da öyle ot mot haltlarına karışma.

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁

Yalnız hiçkimseye burada cahil diyemezsin.Senin demin cahil dediğin kişi senden bilmem kaç yaş büyük terbiyeli ol azcık...

Zaten cevap verildi ne istiyorsun.

Drag3x

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
308
0
Unknown
Anadolu çocuğuymuş. Hocanın kuyusunu kazmaya çalışıyorsun, sana haklı yere tokat attı diye. Yahu hangi anadolu bu, pontus rum adeti filan mı?

Bunun kabul edilemez bir davranış olduğunu nasıl düşünemedin? Yukardaki commentlerini okuyorum da; "hoca uyarsa getirmezdim." Hoca nefes almanı, tuvalete gitmeni söylüyor mu? Akl-ı selim diye bir şey vardır yahu, edep ya hu!

Hocan "ben buna disiplin verip memuriyet ihtimalini, subaylık ihtimalini, ciddi bir müesseseye mühendis olma ihtimalini yakmayayım, iki ağzına çakayım belki aklı başına gelir" demiş. Bunu kamera önünde de yapıp, kendi kariyerini tehlikeye atmış. "Sağol hocam" diye adamın elini öpeceğine gelip burada böyle saçma bir soru soruyorsun.

Kusuruma bakmayın hocam bayağı etkili konuştunuz, kusurum olduysa affola. Ben böyle düşünemedim bir anlık sinir işte. Çok özür dilerim.

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Kusuruma bakmayın hocam bayağı etkili konuştunuz, kusurum olduysa affola. Ben böyle düşünemedim bir anlık sinir işte. Çok özür dilerim.

En azından kusurunu anladın.Boşver aranızın iyileşmesi için git hocandan özür dile Zztri hocamın dediği gibi

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara

Üstad kötülüğünü kesinlikle isteyen biri değilim. Sakın beni yanlış anlama. Belki hocan da sadisttir. Sadist hocaya hiç denk gelmedim mi? Geldim.

Çevre baskısı hiç görmedim mi? Gördüm. Sigara tiryakisi bir gerizekalı mıyım? Evet. Özenip de mi başladım salak gibi? Kesinlikle.

Ama bu konuda hocan haklı. Etrafından dalga geçen olursa "bizim töremizde bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olunur. Hocaya laf olmaz" de geç. Hala saçma sapan konuşan olursa o adamı belle, bağını kopar.

En fazla 5 sene sonra, tek başına olacaksın. O arkadaşların ortadan kaybolacak. İki el bir baş içindir. Kendin için yaşa, kendin için öğren, kendini geliştir.

adammanyak

Üye
30 Eyl 2017
241
0

HOCAM MARAŞ OTU KAHRAMAN MARAŞTA 5 yaşındaki bebe kullanıyor uyuşturucu deil ama okula getirilmesi yasak tabi

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
HOCAM MARAŞ OTU KAHRAMAN MARAŞTA 5 yaşındaki bebe kullanıyor uyuşturucu deil ama okula getirilmesi yasak tabi

Devlet hata yapar.

Kaç defa gündeme geldi maraş otu; "ağızdan kullanılan tütün ürünü zaten yasak olduğu için yasak, daha ne yapalım" deyip kıvırttı iktidarlar... Ama zararı belli. Kardiyovasküler sistemi harap ediyor. Ot dediğimiz standart marijuana ondan bin kat daha temiz yahu.

Maraş'ın çoğunluğu kullandığından, sallamıyorlar. "Devlet yassah dimedi" diye o ot uyuşturucu olmaktan çıkmaz.

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Hoca insiyatif almış. yoksa senin hayatını karartırdı. bunun farkında değilsin hala disiplin heyetinin toplanıp imza atmasına bağlı bu maddeyi kullanman. uyuşturucu ya da değil. okulda çakmak taşımak bile yasak iken senin herhangi bir kafa yapıcı madde getirmen uzaklaştırma alman için yeterlidir. (3-5 gün). bir tokat mı uzaklaştırma mı kişiden kişiye göre değişir. ama o uzaklaştırma dosyanda her zaman görünür. ama o tokat belki 1 hafta en fazla 1ay sonra unutulur. 1-2 gün etrafından geçenler sana ters ters bakar güler. ama bu senin okuldan uzaklaştırma alman ya da disiplin heyeti ile muhattap olmandan kat kat iyidir. İstersen ailene bu olayı başından itiraben anlat sana vereceği tepki de hocanınkinden farklı olmaz. tokat atmasalar bile bağrırlar. seni okumaya gönderiyoruz orada ne kullanıyon diye. (okulda ilk sigara kullandığımda aldığım tepki öyle oldu). bu olaı unut 2-3 gün okula gitme ve ya hoca dersine giriyorsa bi süre hocanın dersine girme muhattap olmamaya bak. Hocalar sizin iyiliğinizi ister. bunu şimdi anlamazsan mezun olunca anlarsın.

Son düzenleme:

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,279
172
93
root@kali:~#
Ben olsam ben de indiririm ağzına. Hadi sen o zararlı şeyi kullanıyorsun da okula niye getiriyorsun? Başkaları da kullanmaya başlarsa ne olacak? Daha bi de haktan bahsediyorsun belli ki hocan sen bir daha yapma diye vurmuştur. siciline işleyip hayatını yakmamak için..

sen de kullanma ya da dışarda kullan. Dava açsan da eline bisey geçmez bu arada. ciddi bir darp yok anladığım kadarıyla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.