Okul'da Disiplin

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
946
59
%appdata% ~ Crypted '
Bir maraşlı olarak söylüyorum dostum o ot ağzında patladıysa sarhoş olursun :d her neyse olaya gelelim zaten raporun var o hocanın sana vurma hakkı yok hatta ne olursa olsun vurma hakkı yok yuzunde kızarma morarma varsa açık darp var demektir gidip darp raporu alablrsn.tutanak tutarlarsa korkma her hafta tutanak imzalardım okul bitti hepsi siliniyor sadece okuldan atıldığın sicilinde kalıyor.

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁

Bişey yapamassın değil , öyle bi hakkı yok . Türkiyedeki ailelerin %75 i cahil oldukları için aynen şöyle diyor;
-Öğretmen bu döver iyi yapmış.
Ama işler böyle değil . Sen o ögretmen denilecek kişiye dava açarsan sonuna kadar kazanırsın . OT İçtiğini kanıtlayamaz .
Bende çok dayak yemiştim hocamdan . Orta okuldaydı ama derste konuştuk diye dövmüştü çok sadist bir kadındı.

12 yıllık eğitim öğretim hayatım boyunca ne eğitim gördüm ne öğretim.

Kendine öğretmen unvanı verilenlerin ekseriyeti gerizekalı.

Hoca ot olduğunu anlamadıysa, yani sigara olarak biliyorsa şikayet et. Ot olduğunu biliyorsa birşey diyemem.

Kan testi ile ortaya çıkmaz mı?

Olaya o yönden bakarsan vurduğunuda kanıtlayamaz birde kan testi ortaya çıkaramaz aradan baya zaman geçmiş ama eğer tabii üst seviye testler yaparsa ortaya çıkar fakat böyle saçma her okulda olan bir olaya böyle birşey yapmazlar.

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Hem kan testi hemde idrar testinde kullandığı madde çıkar, ama aradan geçen sürenin kısa olması lazım.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,875
363
27
anka
E zaten içtiğin şey uyuşturucuya giriyor ki illegal bir şey oluyor bu da. Ne bekliyorsun ki başka?...

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
946
59
%appdata% ~ Crypted '

Bişey yapamassın değil , öyle bi hakkı yok . Türkiyedeki ailelerin %75 i cahil oldukları için aynen şöyle diyor;
-Öğretmen bu döver iyi yapmış.
Ama işler böyle değil . Sen o ögretmen denilecek kişiye dava açarsan sonuna kadar kazanırsın . OT İçtiğini kanıtlayamaz .
Bende çok dayak yemiştim hocamdan . Orta okuldaydı ama derste konuştuk diye dövmüştü çok sadist bir kadındı.

Alt dudağa koyularak kullanılıyor dostum ilk 1 ay kullanımda alt dudak beyazlıyor sonrada dişleri çürütüyor rahatlıkla kanda çıkar.

Drag3x

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
308
0
Unknown
Alt dudağa koyularak kullanılıyor dostum ilk 1 ay kullanımda alt dudak beyazlıyor sonrada dişleri çürütüyor rahatlıkla kanda çıkar.

Hocam sağlık meslek lisesinde okuyorum, alt dudağa atmadım daha 3 yıldan beri kullanıyorum alt dudağı tutan et var onun yok olmasını istemiyorum. Ve şu kanıt konusuna gelirsek kameranın önünde oldu ve 250 kişi şahit.

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Hocam sağlık meslek lisesinde okuyorum, alt dudağa atmadım daha 3 yıldan beri kullanıyorum alt dudağı tutan et var onun yok olmasını istemiyorum. Ve şu kanıt konusuna gelirsek kameranın önünde oldu ve 250 kişi şahit.

Dava işini unut.Eğer öyle birşeye kalkışırsan hocada sende yanarsın.

4238

Uzman üye
9 Haz 2016
1,548
2
Çukurova
Selamın aleyküm dostlar, bugün okulda hoca bağımlılık yapıcı bir madde yakaladı (Maraş otu) sigara kağıdı ile sarılıp kullanılan bir madde. Tütün ve tütün ürünlerine giriyor. Lavaboda yakaladı aşağda sıra vardı sarıp gidecektik, hoca dışarıda bekliyormuş. Ağzınızı açın dedi ot var tabi neyse çıkarmayın sakın dedi bizde merdivenden inerken çıkardık patlamıştı. Yanımda bir arkadaşım daha var. Sırada tokat attı bana gözlük kullanıyorum ve sağ gözüm protez %40 raporum var sürekli bir engel raporu. Zafim olan sol taraftan 2 kere sağlam tokat yedim 250 kişi var sırada ve kameranın önünden oldu bu olay. Sizce ne yapmalıyım ? Adamın sabı çocukları var.

hak etmişsin hocanın yerinde olsam kafa göz yumruk dalardım. Okul kardeşim orası ot atacaksan bir sürü çöplük var.

Drag3x

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
308
0
Unknown
Dava işini unut.Eğer öyle birşeye kalkışırsan hocada sende yanarsın.

Benim yaptığımı şeyi engellemek yerine şiddet uyguladı sence doğru bişe mi? Ve bu benim ilk olayım disiplin alacak olsam en fazla 5 gün ver devamsızlığım 3 gün pek bişe olmaz

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Benim yaptığımı şeyi engellemek yerine şiddet uyguladı sence doğru bişe mi? Ve bu benim ilk olayım disiplin alacak olsam en fazla 5 gün ver devamsızlığım 3 gün pek bişe olmaz

Hayır haksız ama sonuçta sende haksızsın.Öğretmene birşey oldu ama orda siciline seni bütün hayatın boyunca etkileyebilecek birşey girilebilir kendinide yakarsın yani

Drag3x

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
308
0
Unknown
Hayır haksız ama sonuçta sende haksızsın.Öğretmene birşey oldu ama orda siciline seni bütün hayatın boyunca etkileyebilecek birşey girilebilir kendinide yakarsın yani

Hocam dediğim gibi sicile işlicek bişe değil bu Maraş çevresinde, en fazla 5 gün uzaklaştırma.

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Hocam dediğim gibi sicile işlicek bişe değil bu Maraş çevresinde, en fazla 5 gün uzaklaştırma.

Sicile herşey işlenir.Demin postumu sildiler ordada yazmıştım dersde telefonla oynadı diye siciline giren bir tanıdığım var ve 2 kere iş randevusunda reddedildi.Birde dava da bu ciddi "ot" olarak belirtilirse başın yanar tam olarak ot olmayabilir ama ot olarak öne atılırsa yanarsın.Çocuğu uyumuyor diye yatağa bağlayan öğretmene sadece para cezası veriliyor.Senin öğretmeninide çok bişey olacağını zannetmem.

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
parfüm-esensımı dahi aldığın biliyordum hatta din hocasına da dönüp gülerek sünnet değil midir dedim ? Ve yapacak bir şey yok dedi. Yani küçücük bir şeyi dahi alan, cetvel vb aletleri toplayan yöneticiler bunu nasıl görmemezlikten gelsin ? Bazen sert olmak gerekiyor şimdi sende tüm suçu hocaya atamazsın.

Drag3x

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
308
0
Unknown
parfüm-esensımı dahi aldığın biliyordum hatta din hocasına da dönüp gülerek sünnet değil midir dedim ? Ve yapacak bir şey yok dedi. Yani küçücük bir şeyi dahi alan, cetvel vb aletleri toplayan yöneticiler bunu nasıl görmemezlikten gelsin ? Bazen sert olmak gerekiyor şimdi sende tüm suçu hocaya atamazsın.
Tüm suç hocada demiyorum haklı olduğu yerler var elbet. Ama engelli bir vatandaşım, eğitimin şiddetle yönetilmeyeceğini hepimiz biliyoruz.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Selamın aleyküm dostlar, bugün okulda hoca bağımlılık yapıcı bir madde yakaladı (Maraş otu) sigara kağıdı ile sarılıp kullanılan bir madde. Tütün ve tütün ürünlerine giriyor. Lavaboda yakaladı aşağda sıra vardı sarıp gidecektik, hoca dışarıda bekliyormuş. Ağzınızı açın dedi ot var tabi neyse çıkarmayın sakın dedi bizde merdivenden inerken çıkardık patlamıştı. Yanımda bir arkadaşım daha var. Sırada tokat attı bana gözlük kullanıyorum ve sağ gözüm protez %40 raporum var sürekli bir engel raporu. Zafim olan sol taraftan 2 kere sağlam tokat yedim 250 kişi var sırada ve kameranın önünden oldu bu olay. Sizce ne yapmalıyım ? Adamın sabı çocukları var.

Benim oğlum olsan iki de ben patlatırdım. Benim oğlum değilsin, dua et.

Tüm suç hocada demiyorum haklı olduğu yerler var elbet. Ama engelli bir vatandaşım, eğitimin şiddetle yönetilmeyeceğini hepimiz biliyoruz.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdirden anlamayanın hakkı kötektir.

Dayağın eğitimde "bal gibi" yeri vardır. Ciddi bir çocuk eğitimi uzmanına sorduğunuzda bunu anlatır. Benim kızlarım bile popolarına tokat yer. Bizim töremizde eti hocanındır, ustanındır, alimindir, kemiği ailenindir. Bana kıytırıktan Amerikan töresini anlatma. Bizim töremizde az bile yapmış. Nokta.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.