••Bu Resmin Ne Anlama Geldiğini, 10000 kişiden Yalnızca 1'i Anlayabiliyor

hackteam01

Katılımcı Üye
16 Ara 2008
345
0
Ben Anladım ağaçlardan bazıları Ayı Bazısı Aslan Küçük çam gibi görünen Domuz Yerdede Adam Yatıo Ve adamı Öldürmüşler Yukadardada Bulutlardan fare var yani tam tamına doğa ve canlı konusu

kmaiml

Uzman üye
5 Mar 2008
1,246
0
System32
elin biri adam gibi resim yapıo ? bizde salak salak ne war die bişeler arıyoz? ne sırrı sanki derin dewlet sırrı war. sölesin neye benzediğini konuyu açan arkadaş ?

anarchy19

Katılımcı Üye
24 Haz 2009
677
0
BuRSa*
üst tarafta kuşlarabenzer altta ise bir şeye benzetemediğim enteresan şeyler görüyorum:drunk
bence boşverin gitsin bir kuyuya taş atar çıkaramaz demişler xD

senle aynı görüşteyim arkadaş burda yeşillik doğal bi ortam görüyom tam piknik havası var yoksa bildimmi :D

SLaSH333

Yeni üye
1 Ağu 2009
19
0
32
bi manzaradan fazlası bulutların arasında hemen çaprazındaki deveye benzer şekle bakan bi insan kafası var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.