Orta Düzeydekiler İçin DEV Hack Arşivi V1.0 - [MKA]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Bu arşiv paylasilmisti sadece basina MKA yazmisin kardesim

Kardeşim tek tek indirip biriktirdim neyin kafasındasın bide bilmiş bilmiş konuşmalar kanıtın varmı ? YOK boş konuşmana gerekte yok.Kendi arşivimdeki forumdaki tüm arşivleri birleştirdim benzetmen normal daha insancıl bi şekilde dile getirebilirsin.Hayırlı geceler.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Dostum hala rar pass bekliyorum bi zahmet atarmısın artık.
Geçen ay istedğim Crypter şifresi hala gelmedi hala bekliyorum 1 saat geçmiş daha sabretmesini öğrenmelisin 7/24 foruma bakıcak halim yok bakma ihtimalim yok.

Bir de birşey daha sormak istiyorum bunu parça parça indiremiyormyuz ? mesela ben sadece android olanı felan istiyorum boyle seçenek şansımız yokmu ? Olsun olmasın yinede emek ayrı mesele tekrardan emeğine sağlık

Görüntüle diyerek ön izleme şansı var diye biliyorum ama indirme varmı bilemem,bilgisayarlarımdan birini hayata döndürebilirsem en kısa sürede güncelleme yaparım :),Teşekkür ederim.

WOW harika bende istiyorum bir tane :D Şifreyi sabırsızlıkla bekliyorum :)
EDit: Tekrardan emeğine sağlık ...
bende rar pass alabilir miyim hocam ?
Abi Şifreyi Bekliyorum İnşaAllah :)
Şifreyi bana da atabilirmisiniz
Butona bastım :)
Rar pass bekliyoruum. Ellerine sağlık üstad :)
Şifre alabilir miyim ⏳⏳⏳ Elinize sağlık.
Eline emeğine sağlık arayıp bulamadıklarımın hepsi burda nerdeyse :)
Elinize sağlık hocam şifreyi sabırsızlıkla bekliyorum 😄
rar pass bekliyorum üstad eline emeğine sağlık
Eyw Hocam. Süper Olmuş :)

Hepinize çok teşekkür ediyorum :) Şifreleriniz ÖM'den gönderilmiştir konuda adım yazıyo ama şifre almadım diyenler ZM'den ulaşabilir.Yukarıda adı geçen bazı kişiler şifre almadı onlar sebebini iyi biliyor özel sebepler olmasada çaktırmadan şifreyi alırım belki gibi bi düşünceye kapılmış heralde neyse sorun olursa bana ÖM'den ya da ZM'den ulaşabilirsiniz.Kolay gelsin,Hayırlı geceler :)

GukGuk

Yeni üye
8 Ocak 2017
35
0

Teşekkür ederim.Şifreleriniz en kısa zamanda iletilecek,1 bilgisayarım 15 diğeri 20 yıllık birinde botnet virusu var format atılırken kurulum ekranında hata veriyo diğerinin ekran kartı 3 gün önce bozuldu yeşil mor karışımı disko gibi ekranla bazı kişlere şifre gönderdim kapandı ve bidaha açamadım konuyu mobilden açtım bu kadar istek olcağını tahmin etmedim en geç yarın şifreler sizde olur.

Hocam bende alabilirmiyim lütfen şifreyim teşekkür ederim paylaşım için çok güzel bir arşiv :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.