Orta Düzeydekiler İçin DEV Hack Arşivi V1.0 - [MKA]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 May 2016
131
0
Başlasam...
Çok düşüncelisin eline yüreğine sağlık kardeşim benim. bu kadar programı istesen 1 ayda ancak bulursun şifre atarsan sevinirim 1 teşekkürü hakettin...

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
üstteki notu yazana kadar şifreyi yazsaydın kardeş.herkes seni bekliyo hiç hoş değil.

Ben çevrimiçiyken gördüklerime attım,atıyorum.Buraya yazarsam THT harici diğer insanlarda kullanıcak.

hocam eline sağlık ama teşekkür edene şifreyi vericem ne demek düpedüz prim bu biz yapsak yasaktır!

Kardeşim yasak değil Undetected bölümüne gir şifresi paylaşılan konu yok.Kimseye zorla bişey yaptırkıyorum isteyen eder geri çekmesinide bilir.Amacım THT ye özel olmasımTeşekkür ederim.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php

Bir şifre alabilirmiyim?

Eline saglik rar pass alabilirmiyim
Teşekkürümü Ettim Rar Pass Bekliyorum

Eline sağlık. rar pass alabilirmiyim

şifre alabilirmiyim çokk teşekkürler

ellerine emeğine sağlık kardeşim teşekkürü verdim rar pass alabilirmiyim

teşekkür ettim ve şifreyi bekliyorum..... dünden beri

rez. yollarmısın

Rar pass rica etsem :))

Elinize sağlık en kısa zamanda şifreyi istiyorum.

Teşekkür ederim,butonu kullanan arkadaşlara şifreler iletildi.Kullanmak istemiyorum diyenler şifreyi aldıktan sonra geri çekebilir kimseyi zorlamıyorum...

Çok düşüncelisin eline yüreğine sağlık kardeşim benim. bu kadar programı istesen 1 ayda ancak bulursun şifre atarsan sevinirim 1 teşekkürü hakettin...

Teşekkür ederim,herkes senin kadar anlayışlı olsa laf anlatmakla uğraşmazdık.

yönetim ilgilensin bu nedir arkadaşım ya.adamın keyfinimi bekliycez burda.not yazana kadar şifreyi yazsa ya bu adam.

Kardeşim yüssüzlük eğitimimi aldın herkes bekliyosa beklemek zorundasın şifreni attım bu mesajı daha önce görsem atmazdım.THT harici kullanımı engelleme amaçlı yaptım,yasak değil seni ilgilendirmez.Terbiyesizlik yapmana gerek yok...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.