Oyun Hile İstekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptan123

Üye
24 Mar 2007
92
1
Arkadaslar Adam Online Oyun Hilesi İstemeyin dio siz istionus Lafı neresinden anladınız. Bana Warcraft3 Frozen Throne Ya da PoP:The Two Thrones hilesi lazım bulabilrsen simdiden tesekkur ederim!!!!

sevimli_angel

Yeni üye
29 Haz 2007
10
0
slm kardesim ben gta vice city nin 100 % bitmiş save nı istiom ama bulamıom bi bulrsan cok makbula gecer ok simdiden tşk :D

collo

Yeni üye
4 Tem 2007
1
0
haci Ben Bişey Istemedim Ama Yinede Teşekkür Ederim. Teşekkürden Sonra Silkroard Online A Nasil Hizli Girebilirim Hep Dc Veya Trafik Veriyor. Bide Gold Hilesi Fln Dolaniyo Sitelerde Nedir Acaba Biliyormusn Teşekkürler

dngz

Üye
3 Tem 2007
76
0
yhaw belkıkıd eısık ollcak ama call of duty 2 hılelerı ıstıom yhaw urasmak gerekıo sıkılıom oynerken kısa yoldan sona gotur benı

s3rco

Yeni üye
27 Haz 2007
2
0
bana counetrde wall ver ama lutfen bu calısısn oke kardes gırıyom gırıyom calsımıo hıc bırı:d

werder

Yeni üye
30 Haz 2007
4
0
kanka ben kniht insan şifresi istiyorum yardım edersen coc cok cok cok cokc mutlu olurum

werder

Yeni üye
30 Haz 2007
4
0
:twist kanka ben kniht insan şifresi istiyorum yardım edersen coc cok cok cok cokc mutlu olurumd

noob48

Katılımcı Üye
Bide Arkadaşlar Öyle Online Oyun Şifresi felan aramayın çünkü online oyunların hiçbirinde şifre yoktur. Arkadaş Tek tık programı vermiş bakın, sonra demiş size yok hile diye siz tutturmuşsunuz"ben knightta insan şifresi istiyorum"o ne yaa hiç duymadım öyle bişe knghto çko oynamışlığım wardır ama hiç öyle saçmalıklar duymadım

EEmrEE

Yeni üye
4 Ağu 2007
2
0
ozaman kardeş bana sen ogame de ****l kristal deteriyum falan şifresini ayarlasana yani pra şifresi gibi hade bekliyom senii bulursun sen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.