Oyun Hile İstekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

br34kn3ck

Yeni üye
7 Ağu 2007
1
0
:jeerat HERKES BI SEY ISTIYOR BENDE ISTEYEYIM BANADA KNİGHT TA DÜPE Yİ BULURMUSUNUZ ..
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

themurat613

Yeni üye
30 Tem 2007
1
0
knight ta trade hackerler oldukca cogaldı benım charım fln soyuldu trde hacki nerden bulcam bıde mynetın sıfresını nutttun gızlı yanıtıını fln nasıl yapcam

crayzman

Yeni üye
7 Ağu 2007
2
0
arkadaş benim sorum mynet okeyden olacak aynı yerde mesala türk kahvesinde birden fazala oda nasıl açabilirim bana ivedi olarak cevap verirsen sevinirim programmımı var varsa adı ne nerden bulabilirim

hazerfen_77

Yeni üye
19 Ağu 2007
2
0
Slm ArkadaŞ

SLM ARKADAŞIM BANA CİKCİK OKEY PROGRAMININ HİLELERİ HAKKINDA BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM CEVABINI MERAKLA BEKLİYECEĞİM

SAYGILARIMLA

BAŞRILAR DİLERİM:inv

azog

Yeni üye
27 Ağu 2007
1
0
wow hilesi

dostum bana world of warcraft da item yaratabilirmisin istediğim tek 1item var.lütfen yardımcı olursan sana minnettar olurum:))

EsenyurtOcak

Yeni üye
22 Haz 2007
11
0
Sayın ast ve üstlerim bana "the goadfather"ın hileleri lazım bide hilesi nereye yazılıyor onu sölerseniz güzel olur

bu oyunun herhangi bir çirkinliği varmı onu merak ettim

cenk45

Yeni üye
1 Eki 2007
2
0
birader bana rakion no cell hack bulurmusun çalışan çokk lazım lwl atlıcam atlıyamıom bulursan THNX

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.