Oyun Hile İstekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Matrockked

Üye
5 Şub 2010
95
0
GTA 4 ün trainerlerini bir türlü çalıştıramadım
Ancak
gta 4 1.0.4.0 versiyonunun trainerini bulamadım

Çalışan trainerini bulabilirmisiniz

emin069

Yeni üye
14 Ocak 2011
4
0
S.a Kardeşim Wolfteam Hilesini Bulabilirsen Bi Zahmet Link at Ve Facebook Oyun Hilleri LAzım Öncelik Country Life Ve Komşu Çiftlik Lütfen Yardımcı Olun !!

sagop10

Yeni üye
27 Şub 2011
1
0
kıngdoms of camelot gems hılesını bulabılırmısınız rapıdsharelesenız ben ordan ındırsem agalar program bu

Koç Gem Hack PRO v2.005p.exe

tarkflow

Yeni üye
20 Ocak 2011
3
0
1-İstanbul kıyamet vakti hack para filan ne olursa
2-wolfteam hack
Bide ordan burdan buldugun hileleri buraya koyma kendin yapabildigini koy dicemde onuda sen yapamassın

byazazel

Yeni üye
8 Ara 2010
4
0
kardeş karahanonlinede hack yapın allahrızası icin ya w admin Lütfen yardım ed kasmak cok zor x-trap die bi illet war güvenlik hileler calısmıyo hackerler yapıyo olmuyo bide siz deneseniz .s.s Lütfen ...!!

sgney21

Yeni üye
17 Ocak 2011
3
0
selam kardeş ben pointblank tr oynuyom hilesini bulman mümkünmü bulursan özelden at tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.