Oyun Hile İstekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackerelisyum

Yeni üye
6 Ağu 2011
1
0
Kardeşim Bana Metin2 PVP - TR Çar Çalışı Hani ID Yazıyım Pwsi Çıksın Gibisinden Yapabilirmisin ? Sana Zahmet

AlettaOceaN

Yeni üye
8 Ağu 2011
15
0
İstanbul
Last Chaos diye online 1 oyun var bilir misin bilmem. Kapaşı betadan çıkalı 2 yıl oluyor oyuncu sayısı 5 - 6 ay öncesine kadar çok fazlaydı ama şimdi pek qiren yok. 0 oyunu inceleyip bot proqramı yapabilir misin ?

Ya da Şöyle 1 şey isteyeyim. Charı 1 yere bıraktığımda klavyeden tab tuşunun üstüne 1 cisim koyayım ve char devamlı etrafındaki moblara saldırsın. Sen öyle 1 proqram yapabilir misin ? Eğer yardım edebilirsen qerçekten teşekkürler.

ozboza

Yeni üye
26 Ocak 2011
4
0
bana shaiya .tr de yuksek lvl char şifresi bulabılırmısın veya onun en güzel bi hilesini cheat engine haricinde

MorTuoS

Yeni üye
17 Şub 2011
31
0
İstanbul Kıyamet Vakti diye online 1 oyun var bilir misin bilmem.

Ya da Şöyle 1 şey isteyeyim. Charı 1 yere bıraktığımda klavyeden tab tuşunun üstüne 1 cisim koyayım ve char devamlı etrafındaki moblara saldırsın. Sen öyle 1 proqram yapabilir misin ? Eğer yardım edebilirsen qerçekten teşekkürler.

[C]alıntıdır!

ceymistin

Üye
18 May 2010
100
0
kardeş bana metin2 nin hilesini bulabilirmisin. çok ama çok lazım bana senden rica ediyorum dünyayı qezdim qirmedim site kalmadı bu hielyi bulamaıdm metin2 de oyundan attırma hilesi bunu bulabilirsin çok sevinirim Sayqılarla :$

hudemir83

Yeni üye
4 Eki 2007
12
0
facebook ta mynet çanak hileleri var oldugu bilinen bir gerçek ,ama bunu bende yapmak istiyorum herkes bu hileleri bir silah olarak kullanıyor,canı sıkılan tas çalıyor para yukseltiyor tad bırakmadılar ve bilenleriniz var ise ben de rica ediyorum LÜTFEN anlatımlı bir sekilde açıklama yapar mısınız?

fatih0263

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
484
1
Adıyaman/Kah
ARAKDAŞ SEN DİYUN TÜM OYUN HİLELERİ GÜNCEL OLACAK DAHA YENİ OLACAK OKEMİ 1GÜNDE BULURMUSUN METİN 2BALIK TUTMA HİLESİ HİLE VUMA KOŞMÖA HİLE Sİ OKE BULURSAN GÜNCÜL MİNNETTAR KALIRIM
:secret:);):twist:p

ceymistin

Üye
18 May 2010
100
0
Metin2 Oyundan Attırma Bilionuz mu Peki Hile veya Prıgram farketmez var mı yok mu biliyormusunuz acil lazım !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.