oyunda fps sorunu

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
beyler csnz oynuyoruma bugün ortaya çıkan bi sorun oldu normalde fps 70-99 arasındayken birden 4-9 aralığına düşüyo haliyle oynanmayacak duruma geliyo komple kapatıp açıyorum bikaç dk sonra gene aynı. kodlar denedim booster denedim dosyaları kontrol ettim olmadı foruma yazdım cevap yok sizde sorun ne?

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
yükleyecek bi yer aklıma gelmedi :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7rygEDd_iYg&feature=youtu.be[/ame]

sorun tam olarak bu başladktan 5 10 dk sınra oluyor.

KETUR III

Uzman üye
3 Kas 2011
1,477
0
OTHERWORLD
Kusura bakma Yazilanlar Almanca

Energie Optionlari
unbenannt8kp2g.jpg

unben2annt0lpwo.jpg

WINDOWS + R -msconfig
unbe3nannt0prxs.jpg

Ve Bu .bat dosyasini kulanirsan yardimci olur sanirim temp%temp% vs. temizliyor

Burdan Indir

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Konu genel anlamda çözülmüş gibi ama yinede bilgisayarın sıcaklık değerlerini (aida64 isimli programla) oyun açıkken bi kontrol etmeni tavsiye ederim. Belki ısınma dan kaynaklı bir problem de olabilir. Çünkü belli süre sonra oluyormuş yani ısınmaya birebir.

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
Konu genel anlamda çözülmüş gibi ama yinede bilgisayarın sıcaklık değerlerini (aida64 isimli programla) oyun açıkken bi kontrol etmeni tavsiye ederim. Belki ısınma dan kaynaklı bir problem de olabilir. Çünkü belli süre sonra oluyormuş yani ısınmaya birebir.

oyunu kapatıp açmam ortalama 15 saniye. soğumaz heralde zannetmiyorum yani ki her defasında belli bi süreyle oluyodu çözdük

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.