Özel CMS (Brute Force Programı) ( THT Özel )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fhals

Yeni üye
2 Tem 2013
15
0
sanal pc de çalıştırın , isterseniz bi virustotal e yollayın anlasınız ne demek istediğimi.

farrow

Yeni üye
20 Kas 2008
3
0
Paylaşım için teşekkürler.

Benim yapmak istediğim şu;

Bir sitedeki kullanıcı adlarından liste oluşturup,şifre listeside oluşturup bu kullanıcıların şifrelerini bulmak istiyordum.Bu yazılımla bunu yapabilirmiyim?

Not: Bir Rus sitesi davetiye sistemi yapmış ve davetiyeyi sadece 2011 yılı ve öncesindeki üyeler yollayabiliyor.Bende bu eski üyelerden liste yapıp şifrelerini bulmak istiyorum.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

HackerEmin12

Katılımcı Üye
8 May 2013
509
0
Kardeş bu programı kullanma çünkü eskden bulunmus siteleri gösteriyor..Eksen atak çok çok daha iyi cms de 10000 siteden 2 site çıktı eksen atakda 15 site eksen atak butun siteleri tarıyor beyler istersenız 2 sinide açıp tarayın sadece öneri verdim cms hem pc yi internetinizi çok kastırır ve zaten çogu siteyi hatalı buluyor..

LARPIT

Yeni üye
6 Eki 2013
30
0
program hızlı iyi özellik eksen atağagöre çok daha iyi ama bazen hackledi gözüküyor hacklenmemiş yani şifre hatalı çıkıyor onu düzeltsen güzel olcak :) eline sağlık hariika bir pro bu kullanmaktan bıkmıyom

cmdcmd

Üye
1 Tem 2013
141
0
Bütün Hackerler bu programı kullanıyo .Başka biri bir site hackleyip gösterince lamer diyorsunuz.Ne biçim insanlar varya.Milleti kıskanmaktan başka bir şey bilmiyolar.

cmdcmd

Üye
1 Tem 2013
141
0
Gerçek hacker die bir şey varmı.Alayı lamer sizin deyimle :) Bir siteyi hacklerlemek istiyorsan önce açıklarına bakacan.Ve havij ile panel sıfresını bulacan bu kadar basit.Eğer açığı yoksa hacklermiyemez.:)

Gerçek hacker die bir şey yok. Çok basit işler çok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.