Özel CMS (Brute Force Programı) ( THT Özel )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Gerçek hacker die bir şey varmı.Alayı lamer sizin deyimle :) Bir siteyi hacklerlemek istiyorsan önce açıklarına bakacan.Ve havij ile panel sıfresını bulacan bu kadar basit.Eğer açığı yoksa hacklermiyemez.:)

Gerçek hacker die bir şey yok. Çok basit işler çok.

Madem Cocuksun Git Başka Yerde Lamerlere Hava Atmaya Çalış Havij Diyo Havijle bir yere Gelemessin Önemli Olan Sql İnjection Manuel Bilmek Sende Bilmiyorsun Bunları Konuşuyorsun.Tanıdığım Çok İyi Kişiler Var Onlar Bunumu Kullanıyor :D Günde 1000 Site Hackleyen Adamlar var daha Çoğunuda Hackleyenler var Kim Bu Programla 1000 Site Hackleyebilir La Madem Bilmiyosunuz Bu İşleri Bide Konuşuyonuz Çok Kolay Diyosun İletişim Bölümünde Sitem Var Hackle Lan Hacklemessen Adam Değilsin ;)

cmdcmd

Üye
1 Tem 2013
141
0
Öncelikle Sınırını aşma karsında bebe yok .Bir siteyi brute force yada başka bir şekilde hackleyince.Serverine girip ordaki siteleride hackler al sana bin site? Gerçek hacker die bir şey yok .Açığı olmayan Ya saldırı yaparsın öğle sunucudan düşer .Azıcık öğren bu işleri paşam.Çok basit bu işler.Ben site hacklemem işim olmaz hem vaktim yok o işlere ama eğer THT veya ayyıldız tim alırsa ekibine ozman googleyi bile hacklerim.Bundan emin olabilirsin.

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Öncelikle Sınırını aşma karsında bebe yok .Bir siteyi brute force yada başka bir şekilde hackleyince.Serverine girip ordaki siteleride hackler al sana bin site? Gerçek hacker die bir şey yok .Açığı olmayan Ya saldırı yaparsın öğle sunucudan düşer .Azıcık öğren bu işleri paşam.Çok basit bu işler.Ben site hacklemem işim olmaz hem vaktim yok o işlere ama eğer THT veya ayyıldız tim alırsa ekibine ozman googleyi bile hacklerim.Bundan emin olabilirsin.

Cocuk Yok Diosun Ama Harbıden Çocuksun Googleyi Hacklicekmiş :D o Zaman o php,html,assembly veya başka programlama dili Bilenlerin Senden Farkı Yok Bu Dilleri Bilen Adamlar Seninle Aynı Düzeydemi La Madem Bilmiyorsun Biliyormuş Gibi Konuşma Php Dilini Bilmeyen Biri php bir scriptte açık bulamaz sen mesela hangi scriptte açık bulabilirsin hiçbir scriptte :D o php dilini bilen adam kodları incelediğinde açık bulur ve bunu exploit sitelerine paylaşır ordanda hack forumlarına gelir sizde hangi sitede bu açık var diye arayıp durursunuz işte o adam hackerdir. ;)

Son düzenleme:

UsturaHacker

Uzman üye
19 Haz 2013
1,056
1
Nereye...
Gerçek hacker die bir şey varmı.Alayı lamer sizin deyimle :) Bir siteyi hacklerlemek istiyorsan önce açıklarına bakacan.Ve havij ile panel sıfresını bulacan bu kadar basit.Eğer açığı yoksa hacklermiyemez.:)

Gerçek hacker die bir şey yok. Çok basit işler çok.

Kardeşim gerçek hacker dediğin adam kendi programınıda kendi yapar kendi ddos atak programınıda kendi yapar.
Kendi çevresinide oluşturur bu konuda katılıyorum sana ama şu konuda katılmıyorum havij ne ya?
havij basit bir sql injecd. programı bunla biryere varılmaz öyle tanıdıklarım varki dakikasında 1.000 site hackliyor serverde değil.
root basıyor alıyor zonesini yani yok forumdan öğrenecem yok efendim timlere girecem hepsi boş iş.
adam akıllı PHP Ve C dilleri öğrenilmesi ve yerlerinin kavranması çoğuna yetiyor gibi geliyor ama değil işte örnek vereyim cw den bir abimiz var tüm programlamaları biliyor adam yine ustayım demiyor kendimi geliştirmeliyim diyor.

Hack İşleri Basit Bir İşmi?
En kolayından bir site vereyim sana hackle forumuda bırakırım hack işlerinide bırakırım.

Sözüm Meclisten Dışarı :RpS_wink:

cmdcmd

Üye
1 Tem 2013
141
0

Kardeşim gerçek hacker dediğin adam kendi programınıda kendi yapar kendi ddos atak programınıda kendi yapar.
Kendi çevresinide oluşturur bu konuda katılıyorum sana ama şu konuda katılmıyorum havij ne ya?
havij basit bir sql injecd. programı bunla biryere varılmaz öyle tanıdıklarım varki dakikasında 1.000 site hackliyor serverde değil.
root basıyor alıyor zonesini yani yok forumdan öğrenecem yok efendim timlere girecem hepsi boş iş.
adam akıllı PHP Ve C dilleri öğrenilmesi ve yerlerinin kavranması çoğuna yetiyor gibi geliyor ama değil işte örnek vereyim cw den bir abimiz var tüm programlamaları biliyor adam yine ustayım demiyor kendimi geliştirmeliyim diyor.

Hack İşleri Basit Bir İşmi?
En kolayından bir site vereyim sana hackle forumuda bırakırım hack işlerinide bırakırım.

Sözüm Meclisten Dışarı :RpS_wink:

Sana ben kurban olurum.Dediklerimi eleştiri yapmadın sadece olmadığını söğledin.Diğerleri yazdığım konuyu eleştiri yapıyor kıskanıyolar.Brute forceden hackeyip gelip bize şu siteyi hackledim.Yok Günde bin site hackledim diyen kişiler kendilerini hackler yerine koydukları için zoruma gidiyor.Sitenin açığını bulmak çok basit.Binlerde program var sql php açıklarını gösteren.Ben Gerçek hacker die Googleyi facebooku twiteri hackleyene derim.Yanlış anlasılmasın
C+ ve diğer programları bilen kişiler onlar zaten hackerdir.Sözüm onlara değil.Brute forcelerle hackleyen kişilere diyorum

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Sana ben kurban olurum.Dediklerimi eleştiri yapmadın sadece olmadığını söğledin.Diğerleri yazdığım konuyu eleştiri yapıyor kıskanıyolar.Brute forceden hackeyip gelip bize şu siteyi hackledim.Yok Günde bin site hackledim diyen kişiler kendilerini hackler yerine koydukları için zoruma gidiyor.Sitenin açığını bulmak çok basit.Binlerde program var sql php açıklarını gösteren.Ben Gerçek hacker die Googleyi facebooku twiteri hackleyene derim.Yanlış anlasılmasın
C+ ve diğer programları bilen kişiler onlar zaten hackerdir.Sözüm onlara değil.Brute forcelerle hackleyen kişilere diyorum

o Zaman Sus İllaki Herşeyin Bi Başlangıcı Olucak Sen Başlangıcta SQL İnjection Mu Biliyordun Hiçbir Şey Yürümeyi Öğrenmeden Atlayamassın Unutma Herşeyin Bir Aşaması Vardır vede Bu Kişiler Bu Aşamadan Geçiyorlar Madem Bişey Biliyosun Göster Laf Değil İcraat Lazım Lafla Peynir Gemisi Yürümez Ayrıca C++ Bilmekle Hacker Olunmaz Yazılımcı Olunur Bunuda o Aklına Sok!

zannetti01

Yeni üye
12 Mar 2013
41
0
wordd presslı site buldu ıd admın sifre admın ama siteye girince ıd yanlıs diyor neden boyle oluyor bir yardımcı olurmusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.