Para Nasıl Kazanabilirim?

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
merhaba abilerim çok düşündüm heryerden bakıyorum sadece freelancer. yok anket doldurarak para fln çıkıyor günde 11 12 saat çalışarak 100 200 birşeyler kazanabileceğim bir iş arıyorum nasıl bulabilirim sizin tavsiyeleriniz nedir 7/24 bilgisayar başındayım artık sadece masrafım oluyor bir kazanç sağlamak istiyorum

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
177
root@kali :~
Merhaba, ödeme aldığım için YouGov önerebilirim. Anketleri sallamadan okuyarak doldurduğunda yeni anketin gelme olasılığı artıyor. Kayıt aşamasında doldurduğun bilgilerle 100 puana yakın kazanıyosun, anket başına ise yine ortalama 100 puan gibi bir şey kazanıyosun. 2500 puan 240 türk lirasına tekabül ediyor.

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
Merhaba, ödeme aldığım için YouGov önerebilirim. Anketleri sallamadan okuyarak doldurduğunda yeni anketin gelme olasılığı artıyor. Kayıt aşamasında doldurduğun bilgilerle 100 puana yakın kazanıyosun, anket başına ise yine ortalama 100 puan gibi bir şey kazanıyosun. 2500 puan 240 türk lirasına tekabül ediyor.
peki kaç günde 2500 puan eder ve yaşım 17 ödeme alabilirmiyim ininal veya papara kartıma

ayarsizfedai

Katılımcı Üye
17 Şub 2019
376
177
root@kali :~
peki kaç günde 2500 puan eder ve yaşım 17 ödeme alabilirmiyim ininal veya papara kartıma
İninal veya papara alternatifi yoktu diye hatırlıyorum. Minimum 2500 değil örnek olarak onu söyledim. Platformun anket gönderme olasılığını da tam bilmiyorum ben 1 haftadan daha uzun bir sürede 2500 puanları gördüm.

CodeMate

Yeni üye
5 Haz 2023
31
9
Türkiye
merhaba abilerim çok düşündüm heryerden bakıyorum sadece freelancer. yok anket doldurarak para fln çıkıyor günde 11 12 saat çalışarak 100 200 birşeyler kazanabileceğim bir iş arıyorum nasıl bulabilirim sizin tavsiyeleriniz nedir 7/24 bilgisayar başındayım artık sadece masrafım oluyor bir kazanç sağlamak istiyorum
bir işe girip çalışmanı tavsiye ederim bilgisiyar başından bir iş yapmıyorsanız hayata atılmanız gerektiğini düşünüyorum sağlık sorunlarınız yoksa tabi

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Günde 11-12 saat çalışıp 100 200 kazanacağına part time olarak bir işe git 5 6 saatte en azından 300 500ü geçme ihtimalin olur. Bunun yerine yaşın da daha 17, oturup webmaster konularına yoğunlaşıp gelir getirecek hale gelene kadar öğrenmeye çalış. SEO olabilir veya bir niche kelime üzerinden blog yazabilirsin. SEO uyumlu makale yazmayı öğrenebilir ve makale satabilirsin.

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat
Merhabalar, gelecekte hedeflerin neler ne yapmak istiyorsun?

17 yaş oldukça genç bir yaş anket doldurmak evet harçlığını çıkartmak için düşünebileceğin araştırabileceğin şeyler fakat asıl amacın genç yaşta bir yeti edinerek geleceğine yatırım yapmak. İlk olarak tabiki üniversite sınavına çalışman gerekiyor fakat akademik alanda başarılı değilsen bilgisayardan iş yapmak yerine hayatı sosyalliği ve işi dışarda araman lazım. Bu dönemde tüm gençler internetten nasıl para kazanırım nasıl e ticaret yaparım derdindeler.

Eğer bir zorundalığın yoksa 7/24 bilgisayar başında olmaman gerekiyor kısacası.

Hayatında başarılar dilerim

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
Günde 11-12 saat çalışıp 100 200 kazanacağına part time olarak bir işe git 5 6 saatte en azından 300 500ü geçme ihtimalin olur. Bunun yerine yaşın da daha 17, oturup webmaster konularına yoğunlaşıp gelir getirecek hale gelene kadar öğrenmeye çalış. SEO olabilir veya bir niche kelime üzerinden blog yazabilirsin. SEO uyumlu makale yazmayı öğrenebilir ve makale satabilirsin.
dışarıda çalışamıyorum boy ve kilodan dolayı çoğu yere alınmıyorum sanayide çalışıyordum atıldım gitmiyorum diye araştırma yapıyorum nereden başlamalıyım diye fakat her platform farklı birşey söylüyor kendimi vermem gereken konuları bilmiyorum

17 yaş oldukça genç bir yaş anket doldurmak evet harçlığını çıkartmak için düşünebileceğin araştırabileceğin şeyler fakat asıl amacın genç yaşta bir yeti edinerek geleceğine yatırım yapmak. İlk olarak tabiki üniversite sınavına çalışman gerekiyor fakat akademik alanda başarılı değilsen bilgisayardan iş yapmak yerine hayatı sosyalliği ve işi dışarda araman lazım. Bu dönemde tüm gençler internetten nasıl para kazanırım nasıl e ticaret yaparım derdindeler.

etik hacker olmaak yazılımcı olmak bilgisayar üzerine çok ilgim var fakat nereden başlamam lazım bilmiyorum bazı arkadaşlara soruncada yok ingilizce lazım yok matematik lazım diyor

narkotix7

Üye
1 Ara 2023
90
45
Mersin
yazılım olarak düşünüyorsan uygulama veya web sitesini yapıp reklam vererek gelir sağlayabilirsin

CodeMate

Yeni üye
5 Haz 2023
31
9
Türkiye
çalışmanın yaşı yok 14 yaşımdan beri kuaför sanayi ve pek çok yerde çalıştım hala çalışmaktayım bence erken yaşta çalışmaya başlamak parasını nasıl yöneteceğini de öğrete bilir

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18

+ olarak lisede okulu bıraktım şuanda okumuyorum

yazılım olarak düşünüyorsan uygulama veya web sitesini yapıp reklam vererek gelir sağlayabilirsin
wordpress üzerinden denedim fakat başarılı olamadım

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat
etik hacker olmaak yazılımcı olmak bilgisayar üzerine çok ilgim var fakat nereden başlamam lazım bilmiyorum bazı arkadaşlara soruncada yok ingilizce lazım yok matematik lazım diyor
İngilizce öğrenmezsen amacına ulaşman imkansız. Ücretsiz ulaşabileceğin ve seni bu mesleğe götürebilecek tüm kaynaklar İngilizce. Seni diplomalılara yetiştirecek belgeler İngilizce. Udemy den kurs alıp meslek sahibi olamazsın maalesef.

Yanlış anlama ama biraz hayatın zorluklarını çalışmayı öğrenmen gerekiyor.

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
çalışmanın yaşı yok 14 yaşımdan beri kuaför sanayi ve pek çok yerde çalıştım hala çalışmaktayım bence erken yaşta çalışmaya başlamak parasını nasıl yöneteceğini de öğrete bilir
Ben çalışmanın yaşı var veya çalışma demedim dostum, daha mantıklı olarak genç yaşta kendine yatırım yaparsa daha çok para kazanabileceği yetenekler edinebilir buna vurgu yaptım.

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
İngilizce öğrenmezsen amacına ulaşman imkansız. Ücretsiz ulaşabileceğin ve seni bu mesleğe götürebilecek tüm kaynaklar İngilizce. Seni diplomalılara yetiştirecek belgeler İngilizce. Udemy den kurs alıp meslek sahibi olamazsın maalesef.

Yanlış anlama ama biraz hayatın zorluklarını çalışmayı öğrenmen gerekiyor.
önerdiğin bir yer varmı herhalde bu ingilizce okulda öğrenilmiyor diye biliyorum

Syroxit

Katılımcı Üye
21 Nis 2021
638
622
Teşkilat
önerdiğin bir yer varmı herhalde bu ingilizce okulda öğrenilmiyor diye biliyorum
Dil öğrenmek için o dille yaşaman lazım. İlk olarak ingilizce içerik tüket ve yavaş yavaş başla. İnternette tonla video bulacaksındır yol gösterici olarak. Şahsen ben İngilizceyi lisede öğrenerek toefl belgemi, sonrasında Almanyada üniversite okumak için tesdaf aldım. İngilizce, Almancanın aksine içerik tüketerek biraz da çalışarak gayet kolay öğrenebileceğin bir dil. Araştırmalısın

bayoyunsultanı

Katılımcı Üye
24 Kas 2023
273
98
Kaiserreich
şu önereceğim sitelere bakabilirsin
.bionluk
.fiverr
.freelancer.com
.shopify (dropshipping)
.upwork

Gauloran

Global Moderatör
7 Tem 2013
8,188
637
acil para lazim degilse ing ogren yazilima yonel yasin kucuk keske yerinde olsam. uni sinavina da calis. su anki bilginle yorumlarda bahsedilen seylerden kazanamazsin uc bes kurus haricinde.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,844
920

Belki bilgisayar başında kalkarak? Ve reel bir iş arayarak? Neticede 7/24 bilgisayarda oturmanın sana sadece masraf getirdiğinin farkına varmışsın. Hem masraflar azalır, hem biraz da reel hayatı yaşamış olursun..

Okumaya hevesli değilsin, liseden ayrılmışsın. Olabilir, herkes okumaz okumayı sevmez doğaldır ve hakkındır da. O yüzden hiç tahsil konularına girmeyeceğim..

İşe almıyorlar diyorsun. (Aslında işin varmış ama gitmediğin için atılmışsın.) Kaç yere başvuru yaptın 7/24 bilgisayara başında otururken? Ne kadar çabaladın bir iş bulabilmek için? Bir iş bulabilmek için gerçekten çalışmayı istemelisin, hevesli olmalısın. Benim boyum, kilom uymuyor demek, sadece çalışmamak için bir bahanedir, işin kolayına kaçmaktır. Dünyada çalışan insanlara bir bak. Hiç boyu ve kilosu uygun olmayan yok mu?

Yoksa öyle 7/24 bilgisayar başında internette gezinerek sosyal medyada, oyun oynayarak vs. vs boş hayallerle geçer gider tüm yaşamın.

Son düzenleme:

I AM EAC0D3Rx

Black Hat Lider Yardımcısı
17 Eyl 2023
1,688
894
Matrix
belki inandırıcı gelmeyecektir, veya gerçek dışı gelecektir (bilmeyenler için) fakat madem bu kadar boş vaktin var sana şöyle bir tavsiyede bulunayım;

knight online oyununu duymuşsundur, bunun mobil versiyonu olan knight unity mobile başlayabilirsin. detaylarına girmeyeceğim, detaylarını videoları izleyerek ya da oyunu oynayarak öğrenebilir, dc sunucusunda oyunculara danışarak ilerleyebilirsin. oyunda şu an 1 GB satış fiyatı 125 TL. öyle birilerine satmaya da uğraşmana gerek yok, direkt satış sitesine (altta linkini bırakacağım) satabilir anında da ödemeni alabilirsin. oyuna verdiğin emek ve ayıracağın zaman ile günlük net 5 GB kasabilirsin bu da sana günlük 625 TL kazanç sağlayacaktır. tabi bu normal bir rakam, günlük bunun iki katı gelir elde eden (birden fazla cihaz ile) oyuncular var.

Satış Linki

Mustafa73

Üye
20 Eyl 2023
102
51
Midyat/Mardin
Merhaba domainleri sat, yapay zekaya kitap yazdırıp sat, yapay zekaya çeviri yaptır. Link kısaltma ile para kazan, telegramda grup kur 500 kişiye ulaştıktan sonra magfiden grubuna reklam al, yapay zekaya logo falan yaptır, yapay zekaya yazılım yaptırıp sat

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.