Para Nasıl Kazanabilirim?

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
acil para lazim degilse ing ogren yazilima yonel yasin kucuk keske yerinde olsam. uni sinavina da calis. su anki bilginle yorumlarda bahsedilen seylerden kazanamazsin uc bes kurus haricinde.
acil para lazım değil ama erken yaştan kazanıp birikim yapmak istiyorum hemde kazanırken öğrenmek istiyorum okulu bıraktım suan açık lisedeyim

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
belki inandırıcı gelmeyecektir, veya gerçek dışı gelecektir (bilmeyenler için) fakat madem bu kadar boş vaktin var sana şöyle bir tavsiyede bulunayım;

knight online oyununu duymuşsundur, bunun mobil versiyonu olan knight unity mobile başlayabilirsin. detaylarına girmeyeceğim, detaylarını videoları izleyerek ya da oyunu oynayarak öğrenebilir, dc sunucusunda oyunculara danışarak ilerleyebilirsin. oyunda şu an 1 GB satış fiyatı 125 TL. öyle birilerine satmaya da uğraşmana gerek yok, direkt satış sitesine (altta linkini bırakacağım) satabilir anında da ödemeni alabilirsin. oyuna verdiğin emek ve ayıracağın zaman ile günlük net 5 GB kasabilirsin bu da sana günlük 625 TL kazanç sağlayacaktır. tabi bu normal bir rakam, günlük bunun iki katı gelir elde eden (birden fazla cihaz ile) oyuncular var.

Satış Linki
knight online mı yoksa unitymi arasında fark varmı illa unitymi olması lazım

I AM EAC0D3Rx

Black Hat Lider Yardımcısı
17 Eyl 2023
1,688
894
Matrix
knight online mı yoksa unitymi arasında fark varmı illa unitymi olması lazım
knight online pc için, knight online da bu kadar kazanç elde edemezsin. farm atıcak slot bulamazsın, bulsanda pus itemlerine para yetiştiremezsin elektrik yaktığınla kalırsın. knight unity ise mobil için olanı, istersen 10 adet telefon al kendine (bir çoğu öyle yapıyor) 10 charı da farma bırak günlük sana minimum 2000-3000 TL arası getiri sağlayacaktır.

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
knight online pc için, knight online da bu kadar kazanç elde edemezsin. farm atıcak slot bulamazsın, bulsanda pus itemlerine para yetiştiremezsin elektrik yaktığınla kalırsın. knight unity ise mobil için olanı, istersen 10 adet telefon al kendine (bir çoğu öyle yapıyor) 10 charı da farma bırak günlük sana minimum 2000-3000 TL arası getiri sağlayacaktır.
anladım teşekkür ederim indirip deneyeyim

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
293
54
para çok acil değil ise şuan kendine yatırım yapman daha faydalı olacaktır.
Dil öğrenebilirsin
Bir yazılım dili öğrenebilirsin.
Bilgisayara meraklıysan bilgisayarda (ilerde işine yarayacak şeyler) kendini geliştirebilirsin.

Ve bence daha lisedeysen derslerini sıkı tutup yks ye hazırlanman daha iyi olacaktır en azından ilerideki işini garantilemiş olursun bu sayede.

6 Şub 2022
134
26
merhaba abilerim çok düşündüm heryerden bakıyorum sadece freelancer. yok anket doldurarak para fln çıkıyor günde 11 12 saat çalışarak 100 200 birşeyler kazanabileceğim bir iş arıyorum nasıl bulabilirim sizin tavsiyeleriniz nedir 7/24 bilgisayar başındayım artık sadece masrafım oluyor bir kazanç sağlamak istiyorum
Mono uygulamasıyla davet ederek kazanabilirsin. Bir hesaptan En fazla 200₺ kazanabilirsin sonra başka hesaplar aç 200 200 kazanabilirsin.

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
para çok acil değil ise şuan kendine yatırım yapman daha faydalı olacaktır.
Dil öğrenebilirsin
Bir yazılım dili öğrenebilirsin.
Bilgisayara meraklıysan bilgisayarda (ilerde işine yarayacak şeyler) kendini geliştirebilirsin.

Ve bence daha lisedeysen derslerini sıkı tutup yks ye hazırlanman daha iyi olacaktır en azından ilerideki işini garantilemiş olursun bu sayede.
açıktan okuyorum liseyi bildiğim kadarıyla üniversiteye gidince bölüm seçilebiliyormu

BaranVeo

Yeni üye
21 Haz 2020
10
0
Youtube'a içerik üretirsin, bir program veya başka bir şey sunarsın. Sunduğun bu araca ulaşmaları için açıklama kısmına link verirsin verdiğin bu link ''Kısaltılmış Link'' olur. Kısaltılmış Link hakkında bilgi edinmek istiyorsan LİNKTR şeklinde araştırırsan bilgi sahibi olursun. Unutma ne kadar popüler bir konuyu içerik alırsan o kadar tıklanma alırsın ve kazanç sağlarsın.

mod1n

Asistan Moderatör
2 Mar 2024
116
18
Youtube'a içerik üretirsin, bir program veya başka bir şey sunarsın. Sunduğun bu araca ulaşmaları için açıklama kısmına link verirsin verdiğin bu link ''Kısaltılmış Link'' olur. Kısaltılmış Link hakkında bilgi edinmek istiyorsan LİNKTR şeklinde araştırırsan bilgi sahibi olursun. Unutma ne kadar popüler bir konuyu içerik alırsan o kadar tıklanma alırsın ve kazanç sağlarsın.
peki diyelimki youtubede 2 3 bin abonem var ve videolar 1 2 k beğeni alıyor ne kadar kazancım olur

Mustafa73

Üye
20 Eyl 2023
102
51
Midyat/Mardin
acil para lazim degilse ing ogren yazilima yonel yasin kucuk keske yerinde olsam. uni sinavina da calis. su anki bilginle yorumlarda bahsedilen seylerden kazanamazsin uc bes kurus haric

önerdiğin bir yer varmı herhalde bu ingilizce okulda öğrenilmiyor diye biliyorum
öneriler:

BaranVeo

Yeni üye
21 Haz 2020
10
0
peki diyelimki youtubede 2 3 bin abonem var ve videolar 1 2 k beğeni alıyor ne kadar kazancım olur
Hangi site ile çalışıp link kısaltacağına bağlı değişir, örnek olarak TRLİNK diye bahsettiğim sitede 1K Tıklama için ortalama 66TL ödeme sunuyor. Bu hangi ülkeden erişildiğine mobil/masaüstü/tv'e görede değişkenlik gösterebiliyor. Ama ciddi kazançlar için 2-3K tıklama ile olacağını düşünmüyorum

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,171
550
Çoğunluğunun sgk prim gün sayısı 0 olduğu bir ortamda böyle bir soru absürt olmuş. R10 platformuna göz atıp sanal mecrada ne işler yapabilecegine bakabilirsin. Tabi tek tavsiyem ne olursa olsun gerçek bir işte çalışman olacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.