Pc'niz Hızdan Uçsun Mu ? Öyleyse Gel...

MSTY66

Üye
28 Ara 2009
121
0
YOZGAT
Daha Önceden Verildi Ve Çok Tutuldu Forumda Tekrar Paylaşmak İstediim

Kullananların Yorumları ;)

~~Program Hakkında~~

PROGRAM İŞLETİM SİSTEMİNİZİ,İNTERNET HIZINIZI DELİ Bİ ŞEKİLDE HIZLANDIRIR VE KONTROLÜ KAYBEDEBİLİRSİNİZ. EN DÜŞÜK SİSTEM PERFORMANSINDA BİLE XP Yİ UÇURUR.PROGRAMDAKİ ÇUBUKTAN BUNU YAPABİLİRSİNİZ.

1-DOWNLOAD ESNASINDA ÇOK HIZLI İNDİRİR..
2-SMİLELER,İCONLAR,HAREKETLİ AVATARLAR O KADAR HIZLANIR Kİ AFALLARSINIZ.
3-HIZDAN DOLAYI MSN E GİRENİ ÇIKANI GÖREMİYECEKSİNİZ.:D
4-PC OYUNLARINI OYNARKEN BİLE OYUN İÇİNDEKİ SÜRATE ŞAŞIRACAKSINIZ.SON SÜRATE AYARLARSANIZ OYNAYAMAYACKSINIZ BİLE.
5-İNTERNET SAYFALARI ÇOK HIZLI AÇILIP KAPANCAK ÖYLE Kİ BUTONA BASTIĞINIZ SALİSE WEB SAYFALARI AÇILIR.
6-PC Yİ HIZLA KAPATIR,HIZLA AÇAR

KULLANIM BİLGİSİ:
SLOW:YAVAŞTIR
FAST :HIZLIDIR

NOT:DİKKAT EDİN PC NİZİ KAPATTIKTAN SONRA BAĞLAYINKİ UÇUP GİTMESİN.SABAH PC NİZİ YERİNDE BULAMAYABİLİRSİNİZ.:D

Emeğe Saygıyı Bekliyorum ;)

Patch'ı Programı Kurdugunuz Yere Yanii Speedyxp Programına Uygulayın Ve Artık Full'dur Uzun Biir Araştırma Sonucu Buldum..

Güle Güle Kullanıın ;)

abi ben böle bişi görmedim süper süper süper süperrrrrrrrr muthiş bişeyya valla cok güzel ya​

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
açılan bu sayfadan ındırmek ıçın sırayla hangi işlemlerı yapıyoruz.ben ındıremedım

adszw.png
[/url]

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
kardes ayıp sana ya trojanlı bu allahtan nod32 yuklu hemde kactane c

~~Program Hakkında~~

PROGRAM İŞLETİM SİSTEMİNİZİ,İNTERNET HIZINIZI DELİ Bİ ŞEKİLDE HIZLANDIRIR VE KONTROLÜ KAYBEDEBİLİRSİNİZ. EN DÜŞÜK SİSTEM PERFORMANSINDA BİLE XP Yİ UÇURUR.PROGRAMDAKİ ÇUBUKTAN BUNU YAPABİLİRSİNİZ.

4-PC OYUNLARINI OYNARKEN BİLE OYUN İÇİNDEKİ SÜRATE ŞAŞIRACAKSINIZ.SON SÜRATE AYARLARSANIZ OYNAYAMAYACKSINIZ BİLE.
5-İNTERNET SAYFALARI ÇOK HIZLI AÇILIP KAPANCAK ÖYLE Kİ BUTONA BASTIĞINIZ SALİSE WEB SAYFALARI AÇILIR.

KULLANIM BİLGİSİ:

ayıpya vallaha ayıp allahtan vurus programı var oda olmasa cokecek pc ya ne kadar trojan var ıcınde bunun

puni$her

Kıdemli Üye

~~Program Hakkında~~

KULLANIM BİLGİSİ:

ayıpya vallaha ayıp allahtan vurus programı var oda olmasa cokecek pc ya ne kadar trojan var ıcınde bunun

Kardeş kafan mı güzel yoksa benle dalga mı geçiyosun ?
Pc patch'te olan serialden veya keyden çökmez ;)
Bilgin yoksa yorum yapma indirme tamam mı güzel kardeşim !
Beni tanıyan tanır sende tanırsın trojan paylaşcak en son kişilerden biriyim ;)
Patch'ten kaynaklanan bişey tehlikesiz yanii :)
Bildiğimiz truva atı değil yanii :)
Yorumları oku bakalım kaç kişinin bilgisayarı çökmüş ? ;)

IGGY

Katılımcı Üye
19 Eki 2009
287
0
Öncelikle emeğine sağlık
Yaptığınız komikçe yorumlar bana inandırıcı gelmiyo şahsen Adam akıllı Yorumunuzu yapsanız komikliği sonraya saklasanız daha iyi olur 1gb ram var benım pc de Yükliyeyimmi yada kaça ayarliyim ? Bi yardım edersen bişey olmasın Pc ye sonra

puni$her

Kıdemli Üye
kardesim truva atı diyor ne kamil adamsınız ya tmm speedxp calısyoda nod32 yanındakini sildi

Öncelikle emeğine sağlık
Yaptığınız komikçe yorumlar bana inandırıcı gelmiyo şahsen Adam akıllı Yorumunuzu yapsanız komikliği sonraya saklasanız daha iyi olur 1gb ram var benım pc de Yükliyeyimmi yada kaça ayarliyim ? Bi yardım edersen bişey olmasın Pc ye sonra

Güzel kardeşim;
Bilgisayar hakkında bi bilgin yoksa öğren gel Emeğime laf etme akıllı takıl ;)
Cahiil cahil konuşuyosun dağdan mı geldin bişey bilmiyosun..
Patch'ten dolayı Virüs olarak görüyo
Senin özelinle ne işim olur ;) Bütün patch^leri virüs olarak görür antiler;)
Bilmiyorsan öğrende gel ;) Trojan paylaşcak son kişiyim ;)

İnanmıyosan inanma kimseyi inandırmak zorunda değiliz;)
Hangi hızdan istiyorsan öyle yap sana kalmış..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.