Pc'niz Hızdan Uçsun Mu ? Öyleyse Gel...

tugaykaya

Uzman üye
12 Kas 2008
1,008
0
İstanbul
Modlar işini bilmiyor demekki araştırma geregini duymuyor işini tam yapmıyor o zaman birinin neden zarar görmesine göz yumam;)

delima

Üye
23 Eki 2009
196
0
arkadaslar zannımca bu bır overloktur ıslemcıyı hızlandırır yalan deıldır ama ıslemcının omrunu kısalltır deneylerle kantırlanmıstır

KhrYsaOR

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2009
13,909
2
Modlar işini bilmiyor demekki araştırma geregini duymuyor işini tam yapmıyor o zaman birinin neden zarar görmesine göz yumam;)

Arkadaşım burdaki modlara laf edemessin herkez kimin ne olduğunu biliyor..biz elimi,zden gelen çabayı gösteriyoruz...konuya gelince paylaşılan konu pc yi hızlandıyor ama işlemmeciden biraz yiyiyor...zararı budur bu yazı burda dursun istersen indirmek istiyenler bakabilir...;)

puni$her

Kıdemli Üye
Doğrudur Kardeşim Full Olmayanda Sorun Olmuyordu Linki Yeniledim Fakat Full'unu Kullanmıyorum.. Araştırdım Evet Öyle Bir Hata Veriyormuş Msn Kullanılmıyor Yanii.. Ben Linki Verdim Paylaşımı Yaptım Hız Meselesi Sizin Arzunuza Kalmışş :D

10 Ara 2009
244
0
la bişeyden çaktığınız yok sizi çakma gondollar hadi ikileyin babanın yeri değil öle boş boş yazılar yazıpta milletin dikkatini çekip yanlış bilgi verme ! hadi ikile bakayım

Einsamen

Katılımcı Üye
31 Ağu 2009
496
0
arkadaşlar virüslü dikkat edin virüsden geçirip öyle kullanın sağ tarafataki kurulum soldaki ise virüs bilgilerinize...!!!!

puni$her

Kıdemli Üye
arkadaşlar virüslü dikkat edin virüsden geçirip öyle kullanın sağ tarafataki kurulum soldaki ise virüs bilgilerinize...!!!!

İçine server attım söylüyorum işte içiniz rahatlasın...
Cahil cahil konuşmayın kardeşim ya saçmalıktan başka bişey değil patch'ten dolayı virüs diyor.. İndirmiceksen indirme ama konumu kirletme Tamam mı ??? Beni tanıyan tanır ne yapcağımı bilir bilmiyorsan post kasmak için yorum yapma ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.