Çözüldü Pc'ye format atıldı 6 gb ram var ets 2 kasıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatihprmk1

Yeni üye
24 Haz 2016
3
0
Merhaba Değerli Form Kullanıcıları
2 gün önce pc windows 7 idi format atırdım windows 10 kuruldu önce sıkıntısız oynadığım oyun ETS şuan oyuna bile giremiyorum bitek oyunda kasıyor masaüstünde veya internette iken kasma söz konusu dahi degil görev yöneticisinden bakıyorum bellek kullanımı 1.500.8 CPU 4.0 gözüküyor yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

thtomer

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
427
0
.py
Windows 10 Ofis bilgisayarı , Windows 7 ise oyun bilgisayarı oyunlarda iyi fpsler görmek istiyorsan Windows 7 tavsiye ederim.

2. Bir format sorun çıkarmaz ben ard arda 4 kere format attıgımı hatırlıyorum.

efsane4242

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,039
0
32
Konya
Bilgisayarınızın donanımına baglı olarak w7 den w10 a gecis sırasında desteklenmeyen suruculer olmus olabilir. Windows 10 tüm sürücüleri desteklemiyor malesef

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
oyunun windows 10 dan dolayı kasma yapması çok saçma bir cevaptır.
kendim de win 10 pro kullanıyorum ve önceki işletim sistemlerine göre (7 ve 8 ikisnide kullandım) daha fazla performans alıyorum.
win 10 geçtikten sonra tüm driverlerinizi kurdunuzmu
ekran kartınız güncelmi
oyununuz orjinalmi
işletim sistemi kaç bit eğer 32 ise 64 bite yükseltin

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
6 gb ram ile işletim sistemi değiştirmiş 1-2gb ile değil windows sürümü yüzünden o kadar kasma olmaz driverları güncelleyin+işlemci,ekran kartı vb için ayrı uygulamalar varsa onları kurun sorun çözülür

iSysTR

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
421
1
Ukrania
Wındows 7 ye donebilirsen harika olur ve windows 7 ye dönersen driverlerini güncelle slim driver isimli programı arastır indir güncelle eminim sorunun çözülücektir (programı nereden indiriceğini söyleyemem reklama gırer k.b :) )

Atacbey

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
509
0
DriverPack solution indir internete bağlı ise herşeyini güncelleyecektir,eğer yine kasmaya devam ederse sistemi Win7'e çevir kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.