pkk polislerimizi şehit etti

ÇaşuT

Katılımcı Üye
17 Eki 2008
444
0
[82] KERKÜK
Benim anlamadigim adamlar ellerini kollarini sallayarak onlara göre intikam alabiliyorlar.
Yani nasil bir istir anlamiyorum, bu kadarmi aciziz arkadas, nerde bu istihbarat nerde?

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
105
Anıtkabir
Benim anlamadigim adamlar ellerini kollarini sallayarak onlara göre intikam alabiliyorlar.
Yani nasil bir istir anlamiyorum, bu kadarmi aciziz arkadas, nerde bu istihbarat nerde?

Hadi istihbaratı geçtim bu herifleri meclise sokan halkın kafası nerde... adam resmen kendi vatandaşı öldü diye Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kolluk gücünü şehit ediyor, başka hiç bir ülkede yok bu ya.

frezetime

Katılımcı Üye
16 Tem 2015
540
1

Hadi istihbaratı geçtim bu herifleri meclise sokan halkın kafası nerde... adam resmen kendi vatandaşı öldü diye Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kolluk gücünü şehit ediyor, başka hiç bir ülkede yok bu ya.

Bırakın kürdistanı kursunlar 40 yıldır bunları bitiremedik artık şehit haberi almayalım

kaan34440tr

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
822
1
istanbul
beyler beyler öncelikle sakin olmamız gerekir tht ailesi saldırı yapılca zamanı çok iyi bilir bizler sadece bekler sonra vururuz burası tht

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.