Program İstek Paylasım Bölümü Yeni !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

edebali

Yeni üye
13 Ara 2008
1
0
merhabalar arkadaşlar
hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun
ben sizlerden bir program isteyeceğim
kendim aradım ama bir türlü tam sürümünü bulamadım
flippublisher
hangi versiyonu olursa olsun önemli değil
şimdiden ilgilenenlere teşekkür ediyorum

Ohtb

Üye
6 Ocak 2008
215
0
merhabalar arkadaşlar
hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun
ben sizlerden bir program isteyeceğim
kendim aradım ama bir türlü tam sürümünü bulamadım
flippublisher
hangi versiyonu olursa olsun önemli değil
şimdiden ilgilenenlere teşekkür ediyorum

RapidShare: Easy Filehosting

buyur kardesim torrent yontemiyle indirmeyi biliyosan flippublisher in torrentini yukledim
umarim isine yarar ben indirmedim ama 20 mb mis
saygilar

Burası Program İstek Bölümü Serial Veya Crack İstek Bölümü Degil.. Bi Dahakı Sefer Dogru Bölümden Yardım İste..
Neyse ;

Bunları Dene ;

A5urgt78bucdq9

A5urgt78bucdq9

A9dxe7v7p8lvqf

A5urgt78bucdq9

At9k9m9c4jxfxf

Arkadşım o proramı mı saolsun hocam78 saolsun proram istek bölümünden yoladı o yüzden sifresini hemen ordan yollasın dıye oraya yazdım(acıklamak istedim)
Ayrıca soal şifreler için ama olmuyo bu serial baska biri tarafından kullanılıyor dıor nese zaten o promı bılmıyorum nası kulancagımı.
Sagılarla

Es_Es_HAKAN

Katılımcı Üye
11 Eyl 2007
877
3
Ayrılıklar Şehrinden
Acil

Sevgili THT Sakinleri.Ben Kafe İşleri İle İlgileniyorum.Bana Öyle Bir Program Lazım Ki 1 Adet Server 1 Adet Cliend.
Log Programı Lazım Full Olması Lazım.Örnek Veriyorum Servera [Aba Bilgisayara] Bütüm Müşteri Masalarındaki Tüm Kullanılan Web Siteleri Kayıt Olacak.
Musonya Diye Bir Program Vardı ve Problem Yarattı.
Masa 11 Şu Saatte Şu Tarihde Şu Siteye Girdi Gibi Kayıt Tutmam Gerekli Bu Türden Program Lazım.Şimdiden Teşekkürler.
Aylardır Program Yayınlıyorum Kendi İstediğim Programı Bulamıyorum.
Terzi Kendi Söküğünü Dikemezmiş :D

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
Sevgili THT Sakinleri.Ben Kafe İşleri İle İlgileniyorum.Bana Öyle Bir Program Lazım Ki 1 Adet Server 1 Adet Cliend.
Log Programı Lazım Full Olması Lazım.Örnek Veriyorum Servera [Aba Bilgisayara] Bütüm Müşteri Masalarındaki Tüm Kullanılan Web Siteleri Kayıt Olacak.
Masa 11 Şu Saatte Şu Tarihde Şu Siteye Girdi Gibi Kayıt Tutmam Gerekli Bu Türden Program Lazım.Şimdiden Teşekkürler.

aradığın böyle bişeymi

PoseidonCafe, görsel tema ve ikonlarla desteklenmiş kullanım kolaylığı ön plana çıkarılmış ve diğer cafe programları gibi belirli bir kalıba sıkışıp kalmamış radikal bir internet cafe yönetim yazılımıdır.
Internet cafenizdeki veya PC Laboratuarınızdaki tüm bilgisayarları ana makina (server) ile kontrol edebileceğiniz, kısıtlayabileceğiniz, izinsiz/yetkisiz kullanımlara mani olabileceğiniz bir yapıda dizayn edilmiştir. İnternet cafe sahiplerinin en çok ihtiyaç duyabilecekleri konular üzerinde uzun süren araştırma ve çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir.
Tüm işlemlerinizi "ana ekrandan" gerçekleştirebilirsiniz. Ekranlar arasında git/gel, Client’lere (müşteri masaları) ayrı ayrı yerlerden hesap aç, menüler arasında kaybolup gitmiş mesaj gönder/al, yasak site ayarlamaları, ücret ayarlamaları, online müşteri masası takibi vb. tüm işkence işlemlerinden arındırılmış sağlam, basit ve kullanıcı dostu bir ara yüze (ana ekrana) sahiptir.
Elektrik kesintilerinden etkilenmez, clientler tekrar başlatıldığında kaldığı yerden devam eder. Oldukça basit, Yeni Türk Lirasıyla (YTL) uyumlu bir ücretlendirme sistemi sunar.
PoseidonCafe en iyi çalışma performansı Windows XP işletim sistemi, 1024*768 çözünürlükte ve 32 bit renk kalitesi altında alınır. Program normal çalışma anında çok düşük işlemci kullanacak şekilde tasarlandığından sisteminizin performansını düşürmez. Bu nedenle diğer masaüstü programlarının çalışmasına mani olabilecek sorunlar çıkarmaz.
PoseidonCafe client olarak belirlenen bilgisayarlarda çalıştığı sürece ek bir yük getirmez, sağlam server/client mimarisine sahip olup müşteri masası ana makine tarafından açılmadığı sürece kullanılamaz.
İddia ediyoruz PoseidonCAfe ile bir kez tanışınca bırakamayacaksınız. Sizde OLİMPOS YAZILIM ailesinin değerli üyeleri arasında yerinizi alacaksınız.
Poseidon cafenizdeki bilgisayarlar yerel ağ üzerinden TCP / IP protokolü ile birbirine bağlanır. Her şeyden önemlisi, OLİMPOS YAZILIM kişiye özel internet cafe yönetim yazılımına

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
ayrıca tekrar bunu deneye bilirsin

Musonya JustFilter Network (Lite) Türkçe 1.0.0.45

Musonya JustFilter Network (Lite) Türkçe 1.0.0.45 programını bilgisayarına indir

30 günlük deneme li kullanmak istersen 30 günlük süreyi resetleyen program var onu kullana bilirsin sitemizde mevcut

Es_Es_HAKAN

Katılımcı Üye
11 Eyl 2007
877
3
Ayrılıklar Şehrinden
ayrıca tekrar bunu deneye bilirsin

Musonya JustFilter Network (Lite) Türkçe 1.0.0.45

Musonya JustFilter Network (Lite) Türkçe 1.0.0.45 programını bilgisayarına indir

30 günlük deneme li kullanmak istersen 30 günlük süreyi resetleyen program var onu kullana bilirsin sitemizde mevcut
Bu Program Problem Yarattı İşde. Buna Benzer Program Lazım . Müşteri Masaları Hangi Siteye Girerse Girsin servera Kayıt edecek Bir Program Lazım.Bu Olaya LOG olayı diyorlar.Just Filter Full Sürüm var Elimde Zaten

niTRos001

Katılımcı Üye
2 Kas 2008
978
3
sayın hocam78 bana çok acil frontpage in son sürümü lazım elinizde varsa bana yardımcı olabilirmisiniz :)

niTRos001

Katılımcı Üye
2 Kas 2008
978
3
hocam78 birde bana türkçe portekizce ve portekizceyi türkçeye çeviren bir program bulabilirmisin :)

SToRMeR¬X

Kadim Üye
22 May 2008
5,241
10
Kã¥SéЯ! ~ |З8|
sayın hocam78 bana çok acil frontpage in son sürümü lazım elinizde varsa bana yardımcı olabilirmisiniz :)

Frontpage 2007

SERİAL : HCFPT-K86VV-DCKH3-87CCR-FM6HW

------------------------------------------------------------------

Dil Çevirme Programı, Bildiği Diller ;

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Sözlükler
Türkçe Almanca / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe Danca / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe Fince / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe Fransızca / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe Hollandaca / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe İngilizce / 95.708 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe İspanyolca / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe İsveççe / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe İtalyanca / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe Norveççe / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Türkçe Portekizce / 25.335 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Almanca Türkçe / 23.964 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Fransızca Türkçe / 23.637 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Hollandaca Türkçe / 24.342 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
İngilizce Türkçe / 84.370 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
İspanyolca Türkçe / 23.189 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
İtalyanca Türkçe / 23.841 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Portekizce Türkçe / 24.314 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
English Dutch / 41.103 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
English French / 48.219 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
English German / 461.148 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
English Italian / 34.176 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
English Portuguese / 35.643 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
English Spanish / 47.694 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
English Swedish / 51.645 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Dutch English / 47.069 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
French English / 63.199 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
German English / 462.459 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Italian English / 35.920 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Portuguese English / 37.091 Kelime Ürünle Birlikte Ücretsiz
Spanish English / 43.514 Kelime Ürünle Birlikte

DOWNLOAD EPİRİ PROFESSİONAL

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
hocam78 birde bana türkçe portekizce ve portekizceyi türkçeye çeviren bir program bulabilirmisin :)
181120r8dv9.jpg
50 den fazla dilde kelime ve metin çevirisi yapabilen ve her dili birbirine çevirebilen muhteşem bir program. Örneğin; İngilizce bir metni Almancaya, Rusçaya veya herhangi bir dile çevirebilirsiniz.. Deyimleri, okunuşlarını verebilen, yazdığınız Türkçe bir metni istediğiniz dile çevirip size sunan bir mucize bence.. programın en güzel özelliklerinden birtanesi ekranda gördüğünüz herhangi bir metnin üzerine fare ile gelim ctrl+Sağ tık yaptığınız zaman o metni otomatik olarak algılayıp size kendi penceresinde metnin çevirisini özelliklerini vs. sunabiliyor.. Ayrıca bir yerde metin yazıyorsanız anında yanda size yazım denetimi butonu çıkarıp yazım hatalarınızı gösterebiliyor. Bu muhteşem programı İndirmek için Alttaki indirme butonunu kullanabilirsiniz
,
burdan indirin

GOKYUZU34

Yeni üye
14 Ağu 2008
6
0
Arkadaşlar bana adobe photoshop cs3,adobe flash cs3 ve adobe dreamweaver cs3 lazım.ben bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.bu arada tek link olursa sevinirim.çünkü nasıl birleştirileceğini bilmiyorum.şimdiden teşekkür ederim.

disSoKRaT

Yeni üye
21 Ara 2008
29
0
Ben HackLe iLgiLi en son yazıLımLarı istiyorum hımm..
Türkçe oLursa daha iyi oLur teşekkür ederim şimdiden... :)

SToRMeR¬X

Kadim Üye
22 May 2008
5,241
10
Kã¥SéЯ! ~ |З8|
Arkadaşlar bana adobe photoshop cs3,adobe flash cs3 ve adobe dreamweaver cs3 lazım.ben bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.bu arada tek link olursa sevinirim.çünkü nasıl birleştirileceğini bilmiyorum.şimdiden teşekkür ederim.

4y7c585.jpg

Portable Nedir?: Kelime anlamı olarak taşınabilir anlamına gelmektedir. Bu tür programları USB bellek,Ipod veya Taşınabilir HDD benzeri veri depo aygıtlarına yükleyerek kullanabilirsiniz. Ve bazı özellikleri kaldırılarak daha düşük boyutlu olması sağlanmıştır.

Adobe Photoshop'un en son versiyonu yani CS3 tür. Sorunsuz çalışmaktadır. Sadece 50MB dır. rardan çıkınca 65MB Portable'dır

Rar Pass: [URL="http://www.msnfrm.net"]www.msnfrm.net [url]https://tik.lat/1dj26​

lemuryam

Yeni üye
26 Ara 2008
1
0
Arkadaşlar bana Logmein programının system trayde çıkan simgesini kaldırma yöntemi varsa söyleyebilirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.