Program İstek Paylasım Bölümü Yeni !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gulem_gul

Yeni üye
7 Ağu 2007
9
0
selam arkadaşlar bende office 2003 var ama içinde front page yok bana acil front page lazım .yardım ederseniz çok sevinirim...

gulem_gul

Yeni üye
7 Ağu 2007
9
0
arkadaşlar ben hala bulamadım okuluma web sitesi hazırlayacağım ama program yok elimde acil yardıma ihtiyacım var....

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
Spyware Doctor seriallerinin hiçbiri olmuyor sizde varsa verebilirmisiniz ark...
Name: Jerryl Trammell Serial: B96B-FCBE-F044-1AE0-7363-83A9-DF38-EA1E-F7B5-9D9C

NAME : MAGNOLIA CABRERA SERIAL Nº : 7918-1652-DDAE-875C-90D4-3BFA-A6A0-232F-0CB4-3DB8

NAME:RADJANI CAMARD S/N:6039-EF3A-EBCD-EBCA-8CD9-C07F-E02A-37A2-3E74-AB10

Name : Thomas Grassmann
Serial: BFA2-D53B-A6C7-A08B-B95E-C2DD-30F4-8E64-49CF-7E10

Licensed to: THAN GIANG NAM
License code: 248C-0198-B029-A687-825E-DFF0-A69F-9D1C-7DE7-421E

KARL BREURE Serial: 4911-5F50-6AB5-2602-A062-5270-21A6-8123

basilx

Üye
5 Ara 2008
52
0
ben videolardan sesi ayırmak için bi program istiyorum aslında bu sitede gördüm ama nerde olduğunu hatırlamıyorum onun linkinide koysanız olur

TRazGue*

Yeni üye
31 Ara 2008
35
0
Ordu
Kardeşim bana en güzelinden bir resim düzenleyici program (Eğer türkçe olursa daha iyi olur.) bulursan sevinirim çok minnettar olurum.

baris_a

Yeni üye
27 Kas 2008
31
0
ANKARA
arkadaş bana bilgisayarda msn programının çalışmasını engelleyecek bi program lazım bulabilir misin?
bir de fly tv prime 30 ekran kartım var bunun vista 64 ultimate için driver 'i lazım çalıştıramıyorum.yardımcı olursan sevinirim.

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
ben videolardan sesi ayırmak için bi program istiyorum aslında bu sitede gördüm ama nerde olduğunu hatırlamıyorum onun linkinide koysanız olur

http://rapidshare.com/files/2905783/...actor.rar.html

Programı indirip kurduğumuzda açılışta aşağıdaki görüntü karşımıza çıkacak.
Gösterdiğim yere basarak sesini ayırmak istediğimiz Video'yu seçiyoruz.

1us2.png

Video'yu seçtikten sonra Start tuşuna basacağız.Ancak basmadan önce ayıracağımız sesi istediğimiz yere kayıt etmek istiyorsam Adım 2 ile gösterdiğim yerden gerçekleştirebiliriz.

2tq9.png

Start tuşuna bastığımızda ayırma işlemi gerçekleşiyor.

3ih9.png

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
Kardeşim bana en güzelinden bir resim düzenleyici program (Eğer türkçe olursa daha iyi olur.) bulursan sevinirim çok minnettar olurum.

PhotoFiltre bir çok resim biçimini tanıyabilen, resim biçimleri arasında
dönüşüm yapabilen, resimlere efektler ve filtreler uygulayabilen, üretici sitesindeki eklentiler sayesinde yeni özellikler
de katılabilen bir resim düzenleme ve görüntüleme yazılımıdır.

• Özellikleri:

• Resim türleri arasında dönüşüm yapabilme

• Resimlerinizi yatay, dikey ve açılı olarak döndürebilme

• Resimlerinizi yeniden boyutlandırabilme

• Resimlerinize saydamlık (transparanlık) ekleyebilme

• Yazı ekleyebilme ve eklediğiniz yazılarınızı biçimlendirebilme

• Otomatik renk ve parlaklık ayarı yapabilme

• Parlaklık, renk, kontrast ayarını elle yapabilme

• Renk dengesini ayarlayabilme

• Resim arkaplanına renk ekleyebilme

• Resimlerinizi tam ekran gösterebilme

• Resimlerinizi yakınlaştırabilme (zoom özelliği)

• Araç çubuğunu kişiselleştirebilme

• Resimlerinizi masaüstü olarak kaydedebilme

• Bilgisayarınızda bulunan resimleri kopyalayabilme, silebilme, taşıyabilme ve yeniden adlandırabilme

• Resimlerinizden simge yapabilme (16, 256 renk)

• Kaynak ve hedef klasörleri belirleyebilme

• Çoklu olarak resimlerinizi yeniden boyutlandırabilme, biçimlerini değiştirebilme

• Beraberinde gelen efekt ve filtreleme seçenekleri ile resimleriniz üzerinde kusursuz işlem yapabilme

• Resim ve fotograflarınıza çerçeve ekleyebilme ve bu çerçeveleri kişiselleştirebilme

• Yaptığınız işlemleri geri ve ileri alabilme (Undo, Redo)

• Resimlerinizin belli bir yerini kesebilme, kopyalayabilme, kırpabilme

• Renk paleti ve RGB değerlerini gösterebilme

• Photoshop dosyalarını açıp düzenleyebilme

• Resimlerinizi sıkıştırarak kaydedebilme

• Resim özelliklerini görüntüleyebilme

• Çoklu olarak dönüşüm, boyutlandırma ve yeniden adlandırma işlemlerini yapabilme

• Dil desteği (Türkçe Dil

• Dosyası)

• Dilerseniz üretici sitesinden efekt, filtre ve maskeleme modülleri innDirerek çalışmalarınıza renk katabilirsiniz.

• Eklentiler Sayfasına gidebilmek için burayı tıklayınız.

• Desteklediği resim türleri : Jpg (jpg, jpeg, jpe), bmp, gif, png, rle, tga (targa), tiff ve ico

1. 1.63 mb kota dostu
photo filtre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.