R.a.T Seçimine DikkaT , Hangi Ratı Şeçmeliyim Diyenlere

ImamPowers

Üye
24 May 2013
186
0
Pc az çok kasıyor ama şunu söylemeliyim size istenmeyen bir programın pc'nizde durmasının hiç bir imkanı yok ve ne olursa olsun kralı olsun bilgisayarınızda habersiz dolaşamaz :D süper birşey sanki 10000 askerlik bir kale :D

Hasan226

Yeni üye
27 May 2013
2
0
bende darkcomet kullanıyorum ama internet ortak olduğundan port açamıyorum. Bunun için bir öneriniz var mı? başka bir şekilde de (port açmadan) darkcomet i kullanabilir miyim?

astay123

Yeni üye
8 Eki 2010
26
0
dark comet i kullanımını gösterirmisin bi çeşit problem ler yaşıyorum bilgisayarımda pm olarak geri dönersen sevibirim

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
Eline sağlık iyi çalışma yapmışşsın ilerde bi rat denemesi yapmayı düşünüyom

WeAreHackers

Yeni üye
8 Tem 2013
23
0
Beyler bence en iyi rat DarkComet dir ve öyle kalicaktir 5.3.1 de webcam gelistirildi ve nerdeyse hic bir özelleginde program yok eyer 5.3.1 kullancaksaniz en iyisini yaparsiniz bence rat konusunda cok acilmayin biliyorsunuz ki bu rat lar profesyonellerin elinde cook teklikeli olabilir

kanun67

Üye
6 Tem 2013
219
0
Bilader bende darkcomet kullanıyorum server fln kuruyorum ama kurban gelmior port + no-ip açık?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.