R.a.T Seçimine DikkaT , Hangi Ratı Şeçmeliyim Diyenlere

mustafaan

Yeni üye
14 Ağu 2009
15
0
Meraba,

2 yıldır DarkComet RAT kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Fakat şöyle bir sorunla karşı karşıya kaldım. Windows 8 pc de bütün güvenliği devre dışı bırakmama rağmen restart sonrası virüs kendini imha ediyor. Bu sorunu nasıl çözerim. Daha doğrusu windows 8 de sorunsuz çalışan trojan varmı? Acil bilgilendirirseniz sevinirim..

SuddeN AttacK

Yeni üye
16 Tem 2014
28
0
İşte bunu yaparsan Evillord usta THT Ailesinin en üstad yazılımcılarında birisi olursun bunuda belirteyim.

öyle program yazmakta ne varki sen tht yi ne sanıyorsun ? Bu arada durmadan her konuya cevap veren mesaj sayısı yukseldıkce rutbe atlar bılıyorsun ...

Yanı oyle basıt şeylere takılmayın Simple Port Forwarding indir aç portunu :)

HAML3T2

Yeni üye
28 Ocak 2015
13
0
darkcoment kullanıyorum ama karşı taraf virüs olarak görüyor virüs programları temizliyor veya da virüs total de gözüküyor bunu virüs olduğunu gizlemek için ne yapabilirim !!!!

smtww9

Yeni üye
30 Haz 2013
18
0
26
marmaris
Kardeşim port açıyorum 465. porttan gidiyorum hackops logger v12 de olduğı gibi ama karşı pc atıyorum arkadaşa attım anti virüsler kapalıydı ama açıyorum ben elimle açtım farklı ıp olunca bana bildirim gelmiyor Not: DarkCometRat Kullandım.

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
hayatımda rat kadar hiçbişeye bukadar sinir olmadım,darkcomette porttu,noipti çok uğraştım bağlantı yok,adam açıyo bağlantı yok.Küfredip sildim ratı.Keşke portsuz bir rat olsa beleş bi tane

bulbeni

Üye
6 Ağu 2015
60
0
selamlar ben darkcommet de port açtım ip sabitleyip server oluşturdum fakat oluşturduğum server'a crypter yapamıyorum.lütfen bana çalışan crypter (fud ) url'si gösterir misiniz? benim yaptığım fud'lama fazla uzun ömürlü olmadı 1 hafta sonra antilere yakalandı lütfen yardım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.