Çözüldü Rahatsız ediliyorum !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tabutcu47

Yeni üye
9 Ara 2017
42
0
sa arkadaslar bu amerikan numaralarindan biri beni whatsaaptan rahatsiz ediyor kufur ediyor ve annemin numarasina bile msj atmis rahatsiz ediyor bizi tehdit ediyor bizi ben bunu nasil bullabilirim veya polise versem bana kessin bulurlarmi bunu galiba sahte numara kullaniyor yardim eddin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
Kardeşim Naptın Adama Da Sana Böyle Davranıyor ?
Ve İngilizcemi Türkçemi Msjlar Yazıyor ??

Ona Göre Yardımcı Olayım Sana

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
sa arkadaslar bu amerikan numaralarindan biri beni whatsaaptan rahatsiz ediyor kufur ediyor ve annemin numarasina bile msj atmis rahatsiz ediyor bizi tehdit ediyor bizi ben bunu nasil bullabilirim veya polise versem bana kessin bulurlarmi bunu galiba sahte numara kullaniyor yardim eddin

onu korkut tahminimce yaşı küçüktür büyük ihtimal, seni siber suçlara vereceğim vs. cümlelerinde bulun. eğer seni dalgaya alıyorsa git şikayet et.

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
Tamam Kardeşim Adam Tanıdık Ve Seni Sahte Numaradan Rahatsız Ediyor Numarayı Bulabilirsen Adama Karşılık Ver Siber Suçlara Falan Vericem En Az 5 Yıl Yersin Falan Diye Dalgaya Alırsa Git Polise Şikayet Et Ki Dalgaya Alacağını Sanmıyorum ... Şahsen Yerinde Ben Olsaydım İp Logger Yedirir 7/24 Dos Atardım :D

Tabutcu47

Yeni üye
9 Ara 2017
42
0
Tamam Kardeşim Adam Tanıdık Ve Seni Sahte Numaradan Rahatsız Ediyor Numarayı Bulabilirsen Adama Karşılık Ver Siber Suçlara Falan Vericem En Az 5 Yıl Yersin Falan Diye Dalgaya Alırsa Git Polise Şikayet Et Ki Dalgaya Alacağını Sanmıyorum ... Şahsen Yerinde Ben Olsaydım İp Logger Yedirir 7/24 Dos Atardım :D
whatsaap uzerinden ddos mu atayim adama

fake no kullanıyor demekki

Aynen bulamazmiyim bunu

khpsn41

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
305
0
29
MaRiNa
fake numara falan alıyorsanız olabılır bende yabancı fake numara almıstım bi kaç kere yurtdısından gerçek numaramı aradılar engelledim numaraları kesitler sonra aramayı

Tabutcu47

Yeni üye
9 Ara 2017
42
0
Whaatsaap ile loger mi yedireyim adama ne ddo saldirisi abi bana adamin dirisi lazim ki parcalayayim onu

Scoprons

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
484
0
Texas
Kardeşim Biraz Araştırırsan Bulursun İp Loger Yedirmeyi De Konu Bu Değil Şu An usura Bakma Fake Numara Kullanıyorsa Yapılabilecek Pek Bişey Yokmuş Gibi Geliyor

10 Ara 2017
125
0
üstad seni polise verse bile ne yapmış olsan bile sen haklısındır adam annene küfür etmiş ve seni rahatsız ediyor haneyi taciz'e girer bu ben senin yerinde olsam ss olarak egm uygulamasına atarım bu işin şakası olmaz cennet Annelerin ayakları altında küfüre karşıyım :) geçmiş olsun egm ye atmasan bile gözünü korkut.

Tabutcu47

Yeni üye
9 Ara 2017
42
0
üstad seni polise verse bile ne yapmış olsan bile sen haklısındır adam annene küfür etmiş ve seni rahatsız ediyor haneyi taciz'e girer bu ben senin yerinde olsam ss olarak egm uygulamasına atarım bu işin şakası olmaz cennet Annelerin ayakları altında küfüre karşıyım :) geçmiş olsun egm ye atmasan bile gözünü korkut.

Abi biliyomda mesajlari nasil silmişse bana gelen mesajlar silinmis

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm

Haklı
http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1136502-super-ddos-saldiri-programlari.html

Ddos programları bunlarda
iplogger kullanmayada youtubeden bakabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.