Çözüldü Rahatsız ediliyorum !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tabutcu47

Yeni üye
9 Ara 2017
42
0
sa arkadaslar bu amerikan numaralarindan biri beni whatsaaptan rahatsiz ediyor kufur ediyor ve annemin numarasina bile msj atmis rahatsiz ediyor bizi tehdit ediyor bizi ben bunu nasil bullabilirim veya polise versem bana kessin bulurlarmi bunu galiba sahte numara kullaniyor yardim eddin

Moderatör tarafında düzenlendi:

mfk06

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
905
7
The World
Öncelikle Hayırlı Akşamlar@Tabutcu47

Arkadaşlarımında Dediği Gibi Yüzde 100 Bu Sahıs Tanıyor Demicem Ama İşin İçinde ANNEN Girince Tanıyor Tanısını Verdim..

Bir Kaç Çözümüm Var Eğer Arkadaş Ortamında Bile 11 li Dediğimiz Ana Bacı Küfür Ediliyorsa Sana Bunu Kimler Söyleyebilir Onu Düşün ...

Geldik Düşünmenin Sonuna Aklında 5 Kişi Canlandı..

Onlara Whatsappdan Bak ONLİNE MI

DİYELİM ONLİNE...

ONLARI NUMLARI Bİ KENARA KAYDET VE SENDE SAHTE BİR NO AL

YOGUNLAŞTIGIN KİŞİYE MSJ ATMA SANA AMERİKAN NO SUNDAN MESAJ ATAN KİŞİYE ARAPÇA BİR CÜMLE AT YÜKSEK İHTİMAL KÜFÜR İLE GERİ DÖNÜCEK SONRA BİR DAHA ARAPÇA AT SİNİRLENDİRKİ AZINDAN BİRŞEYLER KAÇIRSIN SONRA İNGİLİZCE İSMİNİ SOR

DAHA SONRA O İNGİLİZCE ARAYA GİRDİĞİ İÇİN SENLE MUHABBET EDİCEK İSMİNİ ÖĞREN VE BIRAK

BAK BAKALIM REHBERİNDE YADA ÇEVRENDE O İSİMLE KAÇ KİŞİ UYUŞUYOR..

İYİ FORUMLAR

Tabutcu47

Yeni üye
9 Ara 2017
42
0
Öncelikle Hayırlı Akşamlar@Tabutcu47

Arkadaşlarımında Dediği Gibi Yüzde 100 Bu Sahıs Tanıyor Demicem Ama İşin İçinde ANNEN Girince Tanıyor Tanısını Verdim..

Bir Kaç Çözümüm Var Eğer Arkadaş Ortamında Bile 11 li Dediğimiz Ana Bacı Küfür Ediliyorsa Sana Bunu Kimler Söyleyebilir Onu Düşün ...

Geldik Düşünmenin Sonuna Aklında 5 Kişi Canlandı..

Onlara Whatsappdan Bak ONLİNE MI

DİYELİM ONLİNE...

ONLARI NUMLARI Bİ KENARA KAYDET VE SENDE SAHTE BİR NO AL

YOGUNLAŞTIGIN KİŞİYE MSJ ATMA SANA AMERİKAN NO SUNDAN MESAJ ATAN KİŞİYE ARAPÇA BİR CÜMLE AT YÜKSEK İHTİMAL KÜFÜR İLE GERİ DÖNÜCEK SONRA BİR DAHA ARAPÇA AT SİNİRLENDİRKİ AZINDAN BİRŞEYLER KAÇIRSIN SONRA İNGİLİZCE İSMİNİ SOR

DAHA SONRA O İNGİLİZCE ARAYA GİRDİĞİ İÇİN SENLE MUHABBET EDİCEK İSMİNİ ÖĞREN VE BIRAK

BAK BAKALIM REHBERİNDE YADA ÇEVRENDE O İSİMLE KAÇ KİŞİ UYUŞUYOR..

İYİ FORUMLAR

Eyvallah abi saol aklimda sadece 2 kisi var solediklerini dikatte alacam

fake numara servisi log tutuyormu bilmiyorum ama sanmıyorum

Log nedir

Moderatör tarafında düzenlendi:

thtomer

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
427
0
.py
Dostum öncelikle onu korkutmayı deneyebilirsin misal benim siber suçlarada dayım var ,seni siber suçlara vericeğim,bugün karakola gidiceğim vs. şeyler uydur büyük ihtimal böyle bir terbiyesizlik yapıyor ise yaşı küçüktür.

Slaptonimus

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
447
2
Eyvallah abi saol iseme yarar
Zaten elinde sonunda bırakır uğraşmaz veledin teki uğraşıyordur diye düşünüyorum o yabancı numarayı text me denilen bir uygulama ile alıyor ve seni işletiyor.O uygulama kontürle çalışıyor yani krediyle, bittiği zaman ya ücretsiz olarak alıyorsun, video izleyerek(çok az veriyor mesaj atmana yetecek kadar bile değil ve çok nadir çıkıyor) veya uygulama indir şu görevi geç falan ile veriyor kontürü ki bu uğraştırıcı bence.Veya para vererek alıyorsun ki önemli bir iş değil diye düşünüyorum yani gidip metin2 pvp server tanıtımı yapmıyacak adam birilerini işletmek için değiştiriyor numarasını.Ücretsizden faydalandıgını düşünürsek çok geçmeden seni rahat bırakacagına inanıyorum ki böyle bir şey yapmak zaten adamın işsiz boş biri oldugunu gösterir.

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
https :/ /grabify . link /

Bu adresten fake url oluşturup url shortener , ör: google , bitly link kısalt birşeyler uydur linke tıklamasını sağla, ip adresini aldıktan sonra ip numarasını ona at bu ip'i polise götürecem bir daha rahatsız edersen de, Bakalım muhtemelen korkacaktır.

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Adamı engelleyin.Hiç olmadı ailenle beraber dava açacağını felan söyle büyük olasılık durur.Durmassa gerçekten dava açın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.