RAT için NO-IP Sıkıntısı Çekenler Girsin!

Mr Kinomiya

Yeni üye
4 Eki 2015
36
0
usta şimdi ben yükledim her şey oldu ama 1 hafta geçmeden DuckDNS successfully updated. Current ip adress deyip başka bir ip verdi benim rat çöp oldu yardım eder misin

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
yararlı teşekürler
Rica ederim.
usta şimdi ben yükledim her şey oldu ama 1 hafta geçmeden DuckDNS successfully updated. Current ip adress deyip başka bir ip verdi benim rat çöp oldu yardım eder misin
Eğer siteden ip adresini değiştirdiysen onun için bir çözüm sunamam. Zaten yapacağınız işlemleri anlattım başka bir şeye gerek yok. Sadece siteden bir domain alın ve clienti kullanın. Farklı IP gösterir göstermez pek sorun değil sitedeki ip değişmesin yeterli. Eğer değiştirmediysen özelden ulaş bir göz atarım.
Eline sağlık bilmeyenler için yararlı olmuş
Rica ederim.

dodojke

Yeni üye
12 Ara 2015
40
0
Herşeyi eksiksiz yaptım fakat çalışmıyor ilk olarak kendimde denedim yinede çıkmıyor ilgilenme şansınız var mı acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.