Rat Kullanacaksınız Ama Port Açamıyomusunuz ?

VegaA

Yeni üye
19 Mar 2015
32
0
Biri yardım edebilirmi beyler huawei port açmam lazım sykpe Aliberk Kırak teamviewer yolundan halledebilicek varsa

Ordamısın kardeşim ?

Cevap verirsen çok güzel olur yardım gerekiyor

Kardeş bi yardım edermisin her yolu yaptım huawei modemim var hala olmadı bi işi halletmem lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

GENERAL47

Yeni üye
5 Haz 2015
4
0
Arkadaşlar No ip le olmuyorr no iple yaptığımda karşıdaki serveri açınca açılmıyor tw verebilirim ltf

SalihRxR

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
397
0
Kardeşim ben hala açamıyorum tenda benim modem açılmıyor yardım edin? skype baymicels facebook: fb.com/emirhan.bayir1 kardeşler lütfen

blacka42

Yeni üye
23 Eki 2014
47
0
Konya
Dediğiniz bütün yolları denedim yalnız gene olmadı bana tw ile yardım edebilcek kardeşim var mı lütfen özelden ulaşsın.

trkklnc

Yeni üye
28 Haz 2015
35
0
bolu
merhaba selamın aleyküm kardeşim ben telefonun internetinden giriyorum yardım edermisin onu nasıl yapabiliriz ???

alsan_1149

Yeni üye
1 Şub 2010
40
0
hocam ben komşudan kablo ile alıyorum neti, kurulum yapılırken panel şifresini değiştirmişler panele giremiyorum, ne yapabiliriz port açmak için veya panele girmek için

coolder42

Yeni üye
4 Ocak 2016
40
0
kardeş ben port açıyorum da internet sitesinden baktıgımda açık görünmüyor port kendi bilgisayarımda açıyorum serveri baglantı geliyor acaba başkasına göndersem de gelirmi bağlantı?

uhals

Üye
25 Tem 2013
219
0
modeme girdikten sonra port değil modemi yeniden yaparım :)
önemli olan modeme hiç girmeden nasıl port açacaksın.
Örneğin merkezi net kullanıyoruz binada ve modem şifresini bilmiyorum o yüzden modeme girişim imkansız.
Hadi bunun çaresi ne ?

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
hocam ben komşudan kablo ile alıyorum neti, kurulum yapılırken panel şifresini değiştirmişler panele giremiyorum, ne yapabiliriz port açmak için veya panele girmek için

konuda anlattıgım gıbı eger modemin upnp si açıksa ( varsayalın olarak bir cogu acık oluyor ) ,konudaki 2. yöntem ile açabiliyorsun ıstedıgın portu...

kardeş ben port açıyorum da internet sitesinden baktıgımda açık görünmüyor port kendi bilgisayarımda açıyorum serveri baglantı geliyor acaba başkasına göndersem de gelirmi bağlantı?

denemek gerekiyor ,net birşey soylemeyem. Farklı bır pcde deneme ımkanın varsa dene ondan sonra kurbana gonder....

modeme girdikten sonra port değil modemi yeniden yaparım :)
önemli olan modeme hiç girmeden nasıl port açacaksın.
Örneğin merkezi net kullanıyoruz binada ve modem şifresini bilmiyorum o yüzden modeme girişim imkansız.
Hadi bunun çaresi ne ?

kardeşim öncelikle su uslubuna dıkkat et , sanki ben sana burda bırsey ogretmek zorundaymısım gıbı davranıyorsun.Modemin şifresini bilip modem üretebilen ultra başarılı bir kişinin bu konuda ne işi var çok merak ediyorum.

Ayrıca konudaki 2. yöntemi okumadın heralde.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.