ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

KumdaPaten

Yeni üye
7 Tem 2013
1
0
Ben bunu indirdim kurdum,önce kendi bilgisayarımda denedim çalışıyor facebook şifresini falan yolladı yazdığım maile ama ekran görüntüsü yollamıyor neden?İşaretli olmasına rağmen yollamıyor.Ben bunu karşı tarafa yükledim çalışıyor program faceye falan girdim geliyor şifreler falan şimdi kapattım bilgisayarı.Pc yi açınca devam edicek mi?

umman19

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
559
0
Ben bunu indirdim kurdum,önce kendi bilgisayarımda denedim çalışıyor facebook şifresini falan yolladı yazdığım maile ama ekran görüntüsü yollamıyor neden?İşaretli olmasına rağmen yollamıyor.Ben bunu karşı tarafa yükledim çalışıyor program faceye falan girdim geliyor şifreler falan şimdi kapattım bilgisayarı.Pc yi açınca devam edicek mi?

eğer başlangıçta çalışmayı işaretlediysen tabiki açılınca çalşır

vasili57

Yeni üye
11 Tem 2013
3
0
kardesm bırsey soyleyecegım bu konularda yenıyım

ama vurus total trojan algılıyor ?

Trojan olarak algılaması normaldir. Çünkü fudluğunu kaybetti. bir Crypter yardımı ile antivirüslerden kaçırabilirsiniz.

bu keylogerler sadece gmail uzerıne mı oluyor ?

yoksa @mail.com da olabılırmı ?

programda size 3 şekilde log alma alternatifi sunmaktadır. bunlar FTP, GMail ve Hotmail'dir. Hotmail hesabınızla kullanmak istiyorsanız bu mümkündür.

Realinq55

Üye
24 Tem 2013
107
0
kardeşim ben airties 5341tt kulanıyprum ama port yönlenidrmede portu etkin yapıyorum kaydet diyorum
sonra donup kalıyor öle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.