ReVaLaTioN Keylogger v3.0 - Final Edition

ocen45

Üye
20 Tem 2012
157
0
kardeşim ben bi aptallık edip hepsini işaretledim oluşturdum keyloggeri . yanlışlıkla kendı bu pc'mde açtım görev yöneticisini filan acamıyorum yardıum edermısın ?

cocuks

Yeni üye
1 Eki 2012
1
0
arkadaşlar hepsi iyi güzelde zamanı çok kısa yapmışım yenisini atmak istemiyorum açıkçası o kişiyi artık izlemek istemiyorum bilgisayarına format attırmıyor bende gidip atamıyorum bunu nasıl temizleyebilirim yardımcı olurmusunuz ?

02mia02

Uzman üye
23 Ağu 2010
1,781
0
Adıyaman
arkadaşlar hepsi iyi güzelde zamanı çok kısa yapmışım yenisini atmak istemiyorum açıkçası o kişiyi artık izlemek istemiyorum bilgisayarına format attırmıyor bende gidip atamıyorum bunu nasıl temizleyebilirim yardımcı olurmusunuz ?

size log gelmesini istemiyorsanız serveri kurarken girdiğiniz şifreyi değiştirirsiniz. kurbanın bilgisayarından silmek istiyorsanız maalesef manuel yollarla silebilirsiniz.

Rewenant

Yeni üye
19 May 2013
6
0
Manisa
Arkadaşlar benimde çalıştı loglar falan geliyor fakat ss gelmesi gerekirken gelmiyor ss maili boş gözüküyor ne yapmam gerekli yardım edermisiniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.