Samurai'nin Son Hack Yazısı

SlimeDont

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
805
1
Samu şifre imzanın sağ köşesinde yer alıyor üstünü boyaman lazım mavi olunca gözüküyor.
2.si not defteri yazısı güzeldi.
3.si 11 haneli şifre: Abracadabra

28 Ocak 2012
130
0
Samurai kardeşim senelerdir seni örnek alıyorum ve hemen hemen her konunu takip ediyorum.T.H.T. bırakman hepimiz için çok kötü olur.Bak bu kadar sevenini kırma bırakma T.H.T. yi

GoldenBLade

Yeni üye
18 Ocak 2013
48
0
Samuray böyle bir şey yapma gerek yok . İsteyen isdediği yolda gider eğer insanlar bir şeyler anlatmak istiyorsan kuran dan bahset. Ama neyse Yolun acık olsun.

Son düzenleme:

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Yani programlar mükemmel. Ama emin ol baştan sona okudum. Küfür felanda etmedim güzel ve mantıklı şeyler yazmışssın. Şifreyi bulmak için hiç uğraşmadım çünkü gerek duymadım asıl şifre verilen mesajdır diyorum :D Seni kutluyorum Samurai

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.