Samurai'nin Son Hack Yazısı

Unlimited Fps

Uzman üye
28 Eki 2012
1,370
1
İstanbul
Aslında Ben İndirdim Baktım İmzaya Abracadabra'yı Denedim Olmadı O Heyecanla Sonra Dikkatlice Baktım Ve Birinciaşamatamam'ı Buldum Sonra Oldu Diye Sevindim Baktım Bir Hikaye Var Saydırdım İçimde Kalıp Dert Olacağına Dışıma Çıksın Mert Olsun Dedim :D

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
abracadabrayı buldum kolaydı ama ne işe yarıyor
Birinciaşamatamam bulamadım bulana harbi helal olsun nasıl bulundu acaba?

5 Ocak 2013
109
0
VAN
O yazını okuyunca gerçekten kendime "ne yapıyorsun sen ?" dedim. :) Çok iyiydi. Bırakma ya :) Şu şifreye gelince 16 hatta 13 yaş üstü şuuru yerinde herkezin bulabileceği bir şifreyken insanların bu kadar "ya nerde bu şifre" demesini çok garipsedim. Yazındaki 11 haneli şifre: ABRACADABRA :) Yazın çok başarılıydı. Yinede şu 11 haneli şifrenin amacını anlayamadım :) Açıklayaydın iyiydi :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.