Şantaja uğruyorum hacker tarafından.İntihar etmem an meselesi yardım lütfen????

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Aklıma şey geldi skypede konuşmayı aç böyle iri yarı biri olsun yanında ip adresinden gerçek ev adresini bulan bi site vardı iri yarı arkadaş silahlı mafya tipli olsun adresini bulduk eğer silmezsen seni öldürücez dersiniz aklıma bu geldi

n11

Üye
12 May 2014
246
0
İstanbul
Hayır yani üst düzey cahil felanmısın senin ne işin var chat siteleriyle sanırsın evlenecek adam bulucak.
Üstelik virüs programı olmayan bilgisayarda kritik durum.

öncelikle bilgisayarın internetini çek git internet kafeye facebook adresine gir tüm arkadaşları sil (intifada1453 ün tüm arkadaşları silme şeyi vardı bak ona) sonra hesabı dondur.

parayı kesinlikle gönderme 1OO% yayınlayacaktır zaten göndersende göndermesende.

tüm yorumları oku ona göre düşün.

kişinin skype adresinden direk hacklemesi mümkün değil yani eğer mümkünse o üst düzey hacker olabilir.

ayrıca filipinli ise senle nasıl konuştu türkçemi konuştu videodayken türk tipi yokmuydu ?

büyük geçmiş olsun. hadi eywallah.

EK olarak : kişiye donunu pılını pırtını hazırla artık cezaevine kavuşuyorsun gibi tehdit belki işe yarayabilr. (benim düşüncem)

DokuzSekiz98

Yeni üye
8 Ağu 2015
23
0
Savcılığa gidip suç duyurusunda bulunman yeterdi IP Adresinden nokta atışı gibi bulurlar şahsı zaten zaman kaybetmeden savcılığa başvurmalısın bence.

Hebia

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
393
0
system32
Senin ne işin var chat yerlerinde ? Ne yapıyorsun sen sevgili hayatını karartır. Böyle bir daha chat mat falan yapmazsın umarım. Neyse

Şimdi Başka bir facebooktan sahte siber polis kılığına gir. Eğer tam hackersa kanmaz.

Yanına birini al böyle tehlikeli bir adama çattın ahbap Filipine geliyoruz. Hemen peşimi bırak yoksa sonu kötü olur. Buna benzer bir mesaj yaz.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Senin ne işin var chat yerlerinde ? Ne yapıyorsun sen sevgili hayatını karartır. Böyle bir daha chat mat falan yapmazsın umarım. Neyse

Şimdi Başka bir facebooktan sahte siber polis kılığına gir. Eğer tam hackersa kanmaz.

Yanına birini al böyle tehlikeli bir adama çattın ahbap Filipine geliyoruz. Hemen peşimi bırak yoksa sonu kötü olur. Buna benzer bir mesaj yaz.

Bence adam filipinli felan değil. Kesin Türk. Erkeğin ifşasını kim ister. Bizim bu tarz konularda hassas olduğumuz için bu yola başvurmuş :)

Hebia

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
393
0
system32
Bence adam filipinli felan değil. Kesin Türk. Erkeğin ifşasını kim ister. Bizim bu tarz konularda hassas olduğumuz için bu yola başvurmuş :)

Kesinlikle, kendini ifşa ediyor sadece. Siber suçlara verebilirsin Türk olmasaydı daha ciddi bir şeyle tehdit edip daha büyük şeyler isterdi. :D

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0

ilkte ben de öyle düşündüm. sonra 1-2 kez konuşmaları tekrar okudum, adam paraları dolara çevir, biz burda php parasını dolara çevirebiliyoruz (php, filipin para birimi) sen de çevir ve western uniondan bana göndereceksin. hazır ettiğinde sana bilgileri vericem gibisinden yazmiş.

php falan adam filipinli ya doğruyu soyluyo bence türk değil kesinlikle, ama bu kadar üst düzey bir hackerse neden sadece 50$ için bunca şey yapsın amacı kopardıkça koparmak galiba ama ya üst düzey değilse? bilmiyorum ya :((((((((

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
ilkte ben de öyle düşündüm. sonra 1-2 kez konuşmaları tekrar okudum, adam paraları dolara çevir, biz burda php parasını dolara çevirebiliyoruz (php, filipin para birimi) sen de çevir ve western uniondan bana göndereceksin. hazır ettiğinde sana bilgileri vericem gibisinden yazmiş.

php falan adam filipinli ya doğruyu soyluyo bence türk değil kesinlikle, ama bu kadar üst düzey bir hackerse neden sadece 50$ için bunca şey yapsın amacı kopardıkça koparmak galiba ama ya üst düzey değilse? bilmiyorum ya :((((((((

Ohoo dostum sen hala bilişim şubeye gitmedin mi..

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Aklıma şey geldi skypede konuşmayı aç böyle iri yarı biri olsun yanında ip adresinden gerçek ev adresini bulan bi site vardı iri yarı arkadaş silahlı mafya tipli olsun adresini bulduk eğer silmezsen seni öldürücez dersiniz aklıma bu geldi

Yanlız o siteler çoğunlukla yanlış gösteriyor :D Modemin ana sunucusun olduğu yeri vb.

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
dediğini yaptim kardeşim de bulunmadı birşey
ngL68N.jpg

yakın bir dostum gelicek arabasıyla bekliyorum birazdan çıkacaz beraber.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.