Şantaja uğruyorum hacker tarafından.İntihar etmem an meselesi yardım lütfen????

By AreL

Yeni üye
7 Ağu 2015
50
0
Malatya
Kardeş çok geçmiş olsun da niye çıplak videonu çekip pcye attın :RpS_scared: videoyu yolla bi bakalım yapılacak birşey varmı diye :q

wesley7

Yeni üye
8 Ağu 2015
29
0
Emniyete gittim savcılığa git dediler savcılık da bişeyler diyip yolladı. birşey çıkmayacak gibi :((
adam dün gece neredeyse atıyordu oyalıyorum şuan biraz. paranı atıcam tamam falan dedim banka bilgilerini istedim. bilgi falan veremem dedi ama bana bir isim verdi telefon numarası verdi, filipinde kaldığı şehrin adını verdi. bunlar yetmez vatandaşlık numaranı ver dedim şuan yok bunlar kuzenimin bilgileri şuan burda değil, yarın gelince bilgileri sana vericem yarın görüşürüz dedi. yani dün geceyi de kurtarmış oldum. bugun de biraz daha bilgi almaya çalışıcam oyalıcam işte bugün bankalar kapalı diye..

ne yapabiliriz lütfen yardım edin ya :(

8 Ağu 2015
189
0
bolu
aldırma o seni tehdit edenle muhatap olma seni tehdit eden muhtemelen oturdugu yeri başka yer olarak sölemiştir gerçek bilgilerini senle paylaşmaz birdaha muhatap olma bilgilerini verme belliki seni korkutmaya çalışıyor

mostt4

Katılımcı Üye
18 Eki 2013
615
0
Nereye
Korkut işte seni savcılığa vericem eğer beni bi kez daha tehdit edersen yarın gidicem falan de

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Emniyete gittim savcılığa git dediler savcılık da bişeyler diyip yolladı. birşey çıkmayacak gibi :((
adam dün gece neredeyse atıyordu oyalıyorum şuan biraz. paranı atıcam tamam falan dedim banka bilgilerini istedim. bilgi falan veremem dedi ama bana bir isim verdi telefon numarası verdi, filipinde kaldığı şehrin adını verdi. bunlar yetmez vatandaşlık numaranı ver dedim şuan yok bunlar kuzenimin bilgileri şuan burda değil, yarın gelince bilgileri sana vericem yarın görüşürüz dedi. yani dün geceyi de kurtarmış oldum. bugun de biraz daha bilgi almaya çalışıcam oyalıcam işte bugün bankalar kapalı diye..

Sen akrabalarının face şifrelerini sosyal mühendislikle öğren adam yollarsa da sil böylece anca yırtarsın

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3

Bak bu adam kesin Türk eminim artık. "Kuzen" olayını emin ol Türkler karıştırıyor bir tek. Bu bilgileri çalan da kesinlikle seni tanıyan biri.

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
arkadaşım istersen bir program yapim pc infazla yada virüs kodlarıyala adama al hesap bilgileri de yuttur
pcsi çöksün istersen özelmesaj at

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
kardeşim allah sabır versin muselino abimizin dediği gibi kesin türk kuzen dediyse savcılığa git türkse 4-5 güne bulunur önceden rat yemissin belliki 1 dakkada ben faceye bile giremem. İlk önce sakin olman gerekiyor korkutucaksın ve ayrıca 500 dolar kafadan yazmıştır sonra korkup 50 dolara düşürmüştür bence oda seni oyalıyor korktuğundan dolayı bilgileri yarın vericem demiş yarında buyuk ihtimal kuzenim gelmedi diyecekti bu yuzden savcılığa git tam olayı anlat illaki yarımdıcı olacaklardır eğer hiçbir şekilde çözemessen ben sana yardımcı olurum bunları okurken aklımda çok güzel bir senaryo kurdum yardımcı olurum yani tüm system32 yi sileriz beraber ve suan banada bir kız skypten yazıyor hiç tınlamıyorum eğer sıkıntı olursa özelden ulaş

GreatBelly

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
775
0
6.Boyut
ip adresi kesin mide gerçekten hackerse kendi adresini kolayca değiştirir saklar belki komşundur haberin olmaz neyse Allay kolaylık versin sana bilgisayarına girip videoyu silebilsen ama zor işte bu işi yapan birini bulman lazım

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
İşte abazalığın sonu :D

dostum bilgisayarını güvenli moddayken combofixle tarattırıp bi anti yükle ve onlada tarama yaptır daha sonra facebook hesabını geri al tel no filan koyduysan kolayca geri alabilirsin başkada bişey yapmana gerek yok adamda korkma vermiyorum 50 dolar tanrı versin gibisinden gıcık et :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.