Şehitler İçin Operasyon Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Arkadaşlar, uzatılacak bir şey yok gerekli açıklama tim liderimiz tarafınca ifade edilmiş. Operasyon zamanı ve gerekli olan talimatlar kısa süre içerisinde paylaşılacak lütfen bu paylaşım olana kadar kimse kafasına göre işlem yaparak ve üst düzey yönetim harici bilgiler paylaşmasın.

opsfentek

Katılımcı Üye
21 Eki 2014
391
0
Bende saldırılara katılmak istiyorum, 2-3 kez veteran a mesaj attım cevap gelmeyince bıraktım

TesLaHack

Üye
10 Tem 2015
221
0
Siberistan
saldırı yapmadan önce üye olan çoğu kişinin bilgisi dahilinde yapılırsa daha iyi bi sonuç alınabilir lütfen saldırı yapılacagı zaman timlerde olmayanlarada destek cıkıp hep birlikte salıdırı gerçekleştirelim inş .

Machina

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
487
0
31
Sydney
inş kardeşim köklerini kurutalım ****
edit//se-zer
Edeplice...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kaanumay

Üye
20 Haz 2014
225
0
Bodrum
İster timden olan ister olmayan bu işi yapabilecek gücü olan herkes mutlaka katılmalı her daim hazırız ve bekliyoruz...

Machina

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
487
0
31
Sydney
Tim istediği yere saldırsın siz uzak durun dersede bireysel saldırırız ama kimsede uzak durun demesin ***lerden intikam alınacaksa beraber alalım
edit//se-zer
Edeplice...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
Tim istediği yere saldırsın siz uzak durun dersede bireysel saldırırız ama kimsede uzak durun demesin kahbelerden intikam alınacaksa beraber alalım

Arkadasim burda Tim kavgasi yapmaya gerek yok Tim liderleri ne derse o olur. Illa timlerden ayri saldiricaksaniz bireysel op lar yapin.

Machina

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
487
0
31
Sydney
Bywick kardeşim tim kavgası yaptıgım yok Bende Aynen Dediğini sölüyorum tim liderleri ne derse o olur ancak katılıma gerek yok derdede bireysel oplar yapacaız zaten .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.