Serial İstekleriniz

Konu devam etsin

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

s3m06

Yeni üye
22 Nis 2013
1
0
kardeşim ABBYY FineReader 11 pro.ed. serial yada cracks bulabilirmisin mail bekliyorum

AlakeBanshee

Yeni üye
5 Ağu 2009
7
0
Arkadaşlar Office 2010 professional serial lazım makinedeki deneme sürümü bitti. sitedeki serialların hepsini denedim bi türlü etkinleştiremedim. işe yarar serial bulabilirseniz çok sevinirim.

TerminX

Uzman üye
20 Ocak 2013
1,791
0
-
Arkadaşlar Office 2010 professional serial lazım makinedeki deneme sürümü bitti. sitedeki serialların hepsini denedim bi türlü etkinleştiremedim. işe yarar serial bulabilirseniz çok sevinirim.

Sunlari bi dene:

Kod:
6QFDX-PYH2G-PPYFD-C7RJM-BBKQ8
PYMDW-8DFY2-Y68BB-XHDGD-CT443
BDD3G-XM7FB-BD2HM-YK63V-VQFDK
BHKT8-WX3MG-T2WCQ-XK23M-WKJ44
27Q72-3YY8D-VVW2Y-9XXKF-6FQBP
FJDHB-D2KBB-XJK2Y-FCWGH-63J23
2RTF3-FGDG4-JYXFQ-HVWGY-FDB4D

dante387

Yeni üye
24 Nis 2013
2
0
actual coach diye küçük bir oyun vardı kimse bulamıyordu serialini olursa çok makbule geçer tesekkurler

paccmez

Yeni üye
6 Ocak 2013
25
0
Adobe Dreamweaver CS 6

Adobe Dreamweaver CS 6 da hata verdi netti kapatıp yaptım oldu ama 7 gün içinde netten güncelleme yapmasan iptal olcak diyor :s
:RpS_crying:

ejderkraeski

Yeni üye
28 Nis 2013
1
0
Skype hacker pro v2.8.9 seri al lazım key i hiç bir sitede ve bir yerde yok bulabilermisiniz acaba geröekten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.