Serial İstekleriniz

Konu devam etsin

• Kullanılan toplam oy
    190
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AgongyS

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
932
1
İstanbul
Kardesim böyle konu acmak yasak !
Elinde ne kadar key varsa arşivleyip hem zip halinde hemde yazı halinde buraya koymalısın.
//İhbar

AgongyS

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
932
1
İstanbul
Bizde key arşivi olusturup paylasıyoruz isteyen oradan buup kullanmakta :)

Yinede düşünmüşsün buradaki kardeslerimizi tesekkürler sağolasın

dante387

Yeni üye
24 Nis 2013
2
0
actual coach diye küçük bir oyun vardı kimse bulamıyordu serialini olursa çok makbule geçer tesekkurler

material52

Yeni üye
16 May 2013
0
0
kardeşim süper mp3 4.8.6.2 bir türlü kuramadım kurdumda serial no istiyor galiba yardımcı olursan sevinirim

odyomex

Yeni üye
6 Ağu 2010
3
0
İlginiz için teşekkürler,

Elimde bir mov(mp4) video var cep ile çektim, videoyu çektim, tam videoyu bitir dediğimde telefon anında kapandı, tekrar telefonu açtığımda videoyu oynatamadım, şuan hiçbir video oynatıcısında oynamıyor, convert yapamadım, uzun uğraşlar sonucunda

"Remo Repair Mov"

isimli program sayesinde onardım ama programın elimde trial versiyonu var ve videoyu kaydedemiyorum, bana programın full versiyonunu ya da zey-zen ini bulabilir misiniz? Tekrar Teşekkürler

76y

Yeni üye
23 May 2013
1
0
slm arkadaşlar windows cleaner v1.0 key numarası arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Nexuz

Yeni üye
23 Kas 2009
9
0
Sayin Turk Hack Team milleti

KofaxExpress'i hack/crack ede bilen kisiye ben yaptigi isi icin bi miktar tskür olarak vermek isterim.

KofaxExpress anlatimi -> ******** Scanning Software | Kofax
KofaxExpress Trial icin direk link -> http://download.kofax.com/marketing/...ax-express.zip

(kesinlikle Virüs gibi bisey yok, zaten original linkler)

Fazla bilgiler icin veya baska sorular icin lütfen özel msj atin

faydemir

Yeni üye
31 Ocak 2013
6
0
merhaba
bana Advanced SystemCare 6.3.0 269 seriali lazım.
bulabilrseniz çok iyi olur
şimdiden teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.