şifreler aksın size...

24 Ağu 2007
140
1
abiler bizim derdimiz ne msn hacklemekmi verin hackliyim ondan kolayı yok hadi o pc yi denetiminiz altına alın öyle alıntı yapması kolay

not : bu sözleri üstüne alınma banned

daredevil23

Yeni üye
28 Ara 2009
48
0
ya sımdı kafedekı programlar oturumu kapatınca butun sıtelerı sılıyo beyler acık kalan oturum kalmıyo zaten merak etmeyın:D

Rapper07

Üye
28 Kas 2009
58
0
sevgili arkadaşlarım bunu yaptıktan sonra sizlere basit bi yöntem daha söyleyeyim... bu msn adresinin parola sıfırlama bilgilerini isteyin ve oraya gittiğinde artık tek link ile parolayı değiştirebilirsiniz.. :):)

Rapper07

Üye
28 Kas 2009
58
0
okulda giren bi arkadaşınızdan sonrada yapabilirsiniz yada evinizde giren bi arkadaşınız falan işte bence gayet mantıklı görünüyor emeğe saygı :)

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Arkadaşlar Ben İnternet Cafede Olesine Düşünürken Buldum..
icon_smile.gif

Bakın Şimdi İnsanlar Msn Girdiklerinde Eposta Adresinede Uğrarlar..

Maillerini Okumak İçin Girer Dolaşırlar Ama Bir Şeyi Unuturlar..

e-posta Adreslerini Oturumu Kapat Demeden İnternet Sayfasını Kapatırlar .. işte O Zaman Biz Devreye Gireriz..
icon_biggrin.gif

Adam E-posta Adresinin Sayfasını Kapatır. Masa Üstünden Oturumu Kapat Diyip Msn Adresini Kapatıp Gider..

Sonrada Abi Yarım Saat Buraya Açarmısın Deriz... :woott
Vede Biz Otururuz.

Sonra Hiç Bir İnternet Sayfasına Girmeden !!!
Messenger ımızı Açarız. Sonra Mail kutumuza Gitmek İçin
Nickimizin Altındaki Mail Kutucuğuna Tıklar Ve Bi İnternet Sayfası Açılır..
Bu Sayfa Şöyledir :
adszgl7he6yz9.jpg

Siz Burada "Bu Hesapla Açılan Oturumunuz Açık Kaldı." Seçeneğine Tıklayacaksınız..

Sonrada O Kişinin Mail Adresinde Olacak Ve İstediğinizi Yapacaksınız..

Bu Kadar Basit..

Şifre Akıtan Yöntemi İlk Defa Duyuyorum :D
Ayrıca Başkasına Aksın :D Şifreler

DYlqIfHDfk.png

Son düzenleme:

TRNooNTR

Kıdemli Üye
10 Kas 2008
2,519
0
drwxr-xr-x
Arkadaşlar Ben İnternet Cafede Olesine Düşünürken Buldum..
icon_smile.gif

Bakın Şimdi İnsanlar Msn Girdiklerinde Eposta Adresinede Uğrarlar..

Maillerini Okumak İçin Girer Dolaşırlar Ama Bir Şeyi Unuturlar..

e-posta Adreslerini Oturumu Kapat Demeden İnternet Sayfasını Kapatırlar .. işte O Zaman Biz Devreye Gireriz..
icon_biggrin.gif

Adam E-posta Adresinin Sayfasını Kapatır. Masa Üstünden Oturumu Kapat Diyip Msn Adresini Kapatıp Gider..

Sonrada Abi Yarım Saat Buraya Açarmısın Deriz... :woott
Vede Biz Otururuz.

Sonra Hiç Bir İnternet Sayfasına Girmeden !!!
Messenger ımızı Açarız. Sonra Mail kutumuza Gitmek İçin
Nickimizin Altındaki Mail Kutucuğuna Tıklar Ve Bi İnternet Sayfası Açılır..
Bu Sayfa Şöyledir :
adszgl7he6yz9.jpg

Siz Burada "Bu Hesapla Açılan Oturumunuz Açık Kaldı." Seçeneğine Tıklayacaksınız..

Sonrada O Kişinin Mail Adresinde Olacak Ve İstediğinizi Yapacaksınız..

Bu Kadar Basit..

Daha sonra alternatif adrese bu işler için kullandığımız mail adresimizi yazcaz artık msn adresi bizim sayılır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.