şifreler aksın size...

mafiarocky

Yeni üye
28 Ağu 2006
48
0
Seyyar
İnternet cafede pcler oturum kapandıktan sonra rest atıyor rest attıktan sonra böyle bişeyin çıkmaı zor çıksa bile BU HESAPLA AÇILAN OTURUMUNUZ AÇIK KALDI desekte yinede parola istiyor ben denedim böyle bişi çıktı sizde ne çıkar bilemem...

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
İnternet cafede pcler oturum kapandıktan sonra rest atıyor rest attıktan sonra böyle bişeyin çıkmaı zor çıksa bile BU HESAPLA AÇILAN OTURUMUNUZ AÇIK KALDI desekte yinede parola istiyor ben denedim böyle bişi çıktı sizde ne çıkar bilemem...
bilgisayarı kapadıktan sonra böyle bi şeyin gelmesi imkansız ama bu sayfa geldimi de şifre sormaz!...

moly

Yeni üye
20 Ağu 2007
1
0
arkadaslar cadefe bu tarz işlemler yapılamıyor yani çoğu cafede neden die sorarsanız deephrez kullanıorlar pc açılıp kapandıktan sonra pc restleniooo yani sıfırlanıoo;)ama fikir çok güselll

hacker1x

Yeni üye
20 Ağu 2007
2
0
BABA ELLERİNE SALIK NE OLUR MSN ADRESİNİDE YAYINLA YA HACK BABALARINDAN BİRİSİN SEN
Dothack_hack_logo.png

crazyduman

Üye
23 Tem 2007
55
0
bide şifreler bize akamzki adamın şifresini bilmedikten sonra msnsi açık ola bile şifreyi değiştirmek imkansız ama yinede paylaşım için saol

hantala

Kıdemli Üye
20 Tem 2007
3,277
33
HER YERDEYİM VALA:D
kolay bişe akıllıca ...ben kullanıyodum bu yöntemi ama ne yalan sölüyüm paylaşmak aklıma gelmedi walla...

sen paylaşmışsın ellerine sağlık arkadaşım...

14 Tem 2007
79
0
saol bılader yaww zaten cogunda control keymgr.dll yazdımı calıstıra gelıo emegıne saglık dusunmen yeter bunları yaw foruma faydalı bı uyesın helal + rep verıom

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.