Sınırsız gmail hesabı nasıl açılır?

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
960
Cevap: [destek!!] Sınırsız gmail hesabı nasıl açılır?

Doğrulama Bot Olmadığınızı Doğrulamak İçindir Her Türlü Doğrulama Çıkacaktır :yardimsever

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda

Doğrulama Bot Olmadığınızı Doğrulamak İçindir Her Türlü Doğrulama Çıkacaktır :yardimsever

fakat 5 dakka sonra veya başka bir tarayıcıya girildiğinde bypass ediyoruz nedense bot doğrulamasını :eek:isbende

Doğru diyorsunuz. Aslında hesapları satmak için açacağım ve satacağım yerde üyeliklerimin onaylanmasına 3 gün var. bu yüzden biraz sürem kısıtlı

Doğrulamaya Düşmeden Değilde Oto Fare Hakaretleri Kaydedici Program İndirip Kişi Onu Bir Kere Kaydettikten Sonra Programın Onu Tekrarlaması Daha Mantıklı Olacaktır

İyi Forumlar

Öyle birşey olmuyor maalesef:(

mefistopheles

Yeni üye
14 Nis 2020
13
0

evet başlıkta yazdım zaten, büyük bir ihtimalle konu yanlış bir yerde. Bulamadım bölümü. youtube kısmı en yakın olanı geldi.

https://accounts.google.com/signup/...v8bPuW3pEeRjLsIlkVmnOtH8bCvGw0cQ2USaNrPOdxR9Y

bu linki kullanarak telefonsuz açılabiliyor ancak buda bir süreden sonra doğrulama istiyor. ben telefonsuz açmak istiyorum.

dostum eğer captcha yoksa sınırsız hesap açmak çocuk oyuncağı ama varsa üzgünüm o iş yaş :p
bu arada autoclickte işe yaramıyor.

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island

chaptcha bypass edilebiliyor. fakat chapcha yok zaten?. yöntemini anlatırsan sevinirim.

Edilebildiğini neye göre iddaa ediyorsun? captcha bir public bir de private keye sahip. public frontendd'e key üretmek, private de sunucu tarafında gelen keyi doğrulamak için kullanılıyor unutmadıysam. Günün sonunda requestte captcha bulunmazsa validation false döner. Bypass mevzusu hakkında kaynak sunulmadıkça bypass edilebilir demem :D Çünkü basit bir mevzu değil captcha.

WronQExecutive

Uzman üye
21 Kas 2015
1,440
5
UNDEFINED

Edilebildiğini neye göre iddaa ediyorsun? captcha bir public bir de private keye sahip. public frontendd'e key üretmek, private de sunucu tarafında gelen keyi doğrulamak için kullanılıyor unutmadıysam. Günün sonunda requestte captcha bulunmazsa validation false döner. Bypass mevzusu hakkında kaynak sunulmadıkça bypass edilebilir demem :D Çünkü basit bir mevzu değil captcha.

2Capctha Satın alın iş çözülsün ona göre kod yazarsınız .d

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
ben sınırsız telefon onayı olmadan açabiliyorum ama açmak önemli değil. açtıktan 2 sn sonra onaya düşüyor. Telefon numarası eklemeden kullandırtmıyor. Botla açarsan fark edip daha sonra kapatabiliyor. Seri açmak sıkıntı olabilir. Biri 10 dakikada 1 hesap açın demişti ama olsa bile onada değmez. Sürekli Pc başında durcaksın manuel açıcaksın.

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda

size şu videoyu sunmak isterim;

https://www.youtube.com/watch?v=fsF7enQY8uI

Eski, işe yaramıyor.

THT in içinde bulunan konular geçerliliğini yitirmiş. Mail üzerinden açmaktan zaten birşey anlayamadığım gibi, anlatışındanda anlamadım bin kere okumama rağmen

ben sınırsız telefon onayı olmadan açabiliyorum ama açmak önemli değil. açtıktan 2 sn sonra onaya düşüyor. Telefon numarası eklemeden kullandırtmıyor. Botla açarsan fark edip daha sonra kapatabiliyor. Seri açmak sıkıntı olabilir. Biri 10 dakikada 1 hesap açın demişti ama olsa bile onada değmez. Sürekli Pc başında durcaksın manuel açıcaksın.

10 dakkada 1 açsan bile birşey olmuyor. belli bir mail oranından sonra seni her zaman tel onayına atıyor.

https://gmailnator.com/ Bu siteden fake gmail hesapları açılabiliyor. Bir bak istersen.

Bu konuya yakın iki konu daha gördüm. ordaydın ve aynı cevabı yazmıştın. BELİRTTİĞİM GİBİ ben bu hesapları satacağım. İNSANLARI DOLANDIRMAYACAĞIM.

HERKESE LAFIM:

-Yorum olsun diye konuydan çok uzak şeyler yazmayın. konuya bakın yorumlara bakın bi ne demiş?

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island

İleri seviye python ile yazılacak bir program ile çözülebilecek ise yazıp google recaptcha'yı atlayıp bildirirsen güzel para kazanırsın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.